zavisla na tvari

Príspevok v téme: zavisla na tvari
bambulka15

hmm...mam taky problem...a chcela by som sa poradit s niekym kto ma podobny...ja si jednoducho stale musim kontrolovat tvar, stale sa sledujem a pozeram do zrkadla..s pletou mam uz dlho problemy a robia sa mi vyrazky a mna to tak stve!potom si ich len vytlacam a vytlacam...a to ma stve este viac..a kvoli tomu sa niekedy nedokazem tesit z veci a ani sustredit napriklad na ucenie...ked ja by som uz tak velmi chcela mat pokoj s vyrazkami a potom by to mozno bolo lepsie...chcela by som sa tej zavislosti zbavit ale nejde to...:((

ivka...

aj ja sa musím stále obzerať v zrkadle.
ešte, že mám byt sama pre seba, lebo v kúpeľni som stále. nikto iný by nemal šancu sa do nej dostať. a ešte sa musím obzerať aj v obchode v zrkadlách, vo výkladoch, v oknách áut,
v reštike do príborov. a ešte sa strašne nerada fotím, nie som vôbec fotogenická a pred foťákom utekám. ale keď som sama, tak fotím samu seba a obzerám sa. jasne že to vymazávam.
a myslím, že toto je diagnóza. ale ja mám nízke sebavedomie a pripadám si škaredá, takže sa musím stále kontrolovať.

viva viva

držím palce..a naozaj ak chces mat peknú pleť dodržuj to, ze v ziadnom pripade s nejdem na tvar neumytými rukami a samozrejme do neodlíčenej tváre......a skús na odličovanie používať len nejaký gél napr. DOVE (ten je naozaj supe) a pekne si ho viackrát opláchni vodou a zabudni na vsetky odlicovacie mlieka
....potom daj na tvár skinoren a ak by ti velmi vysusoval plet tak na to pouzij este nejaky iny hydratacny krem. A samozreme, ze spinkat ides len s umytou a nakrémovanou tváricku. Skus toto a uvidis o 2 tyzdne....samozrejme nic nevytláčaj...radsej zabehni ku kozmeticke, lebo vytlacanim si vsetko roznasas znova po tvary a potom je z toho zacarovany kruh. Ak sa ti nahodou robi vred alebo vyrazka skus si na to dat Pytiol (to je masticka s ichtyolom a pouziva sa detom na zadocek ale neskutocne pomaha na vyrazky).

sweet

ja sa uz ani nepozeram do zrkadla ,ale teraz mam lica a tak celkom ok, ani jedna zapalena vyrazka skoro , ale uvidim dokedy :D a v buse napriklad ked idem tak sa vzdy smejem koli tomu ze si hovorim ze ako debilne mi to musi vyzerat na tej tvari ze vsetci po mne cumia :D ale no tak nemam to zas az tak hrozne myslim aspon teda nie velke a cervene , ale take malicke skor

bambulka15

to je inak dobry napad s tymi drepmi...alebo davat si za to nejake tresty..to vyskusam...a inak ja som pouzivala skinoren ale prestala som lebo som to nemala krem na celu tvar ale len na tie kde mam vyrazky.a chcela som pouzivat make up.teraz pouzivam sebium akn od biodermy

viva viva

daj si u koznej predpisat krem Skinorem...mne pomohol.....a skus si kupit makeup Dermablend od VICHY, ten dost kryje a nebudes mat stale ruky na tych vyrazkach....cim viac vytlacas, tym sa ti viac tavoria.....mal by si si vymysliet nejaky trest za to kolko krat siahnej po vyrazke....naprikla tak 10 drepov za obchytanie kazdej vyrázky prstami mimo ranajšieho a vecernajsieho osetrovania tvareu a 5 za zamerne pozretie sa na vyrazky do zrkadla mimo stanoveneho casu.

jaja

Ja mam ten isty problem musim mat stale pr sebe zrkadlo aby som kontrolovala ze ci nevidno tu vyrazku tu ci sa nelesknem a vecer furt prezeranie vytlacanie

bambulka15

je to dost drahe...okolo dvesto alebo tristo..ale ja som si povedala, ze na peniazoch mi nezalezi.keby to aspon trochu pomahalo tak tie peniaze nestoja za rec

netrapit

netrapte sa tym, ja som mala len vyrazky a isla som na osetrenie k dermatologovi na laser a urobil mi bolestive vypukle jazvy, s ktorymi sa trapim uz dva roky, neviete si predstavit, cim som presla...a musim ist, zit, tesit sa, lebo nikdy neviete, co pride a ktory den je vas posledny...