Herpes HSV-2

Príspevok v téme: Herpes HSV-2
biba

Prosim o radu niekoho kto ma skusenosti s herpesom v oblasti genitalii. pocitujem caste palenie a svrbenie (cca dva razy do mesiaca), dokonca az bolesti koze, no pluzgieriky sa objavuju iba sporadicky (zatial iba jeden krat).Vybrala som dve davky herpesinu 200 mg, no hned po dobrati kury sa priznaky vratili......
Prosim, poradte mi. Nemozem s tym ani ist k lekarovi, lebo na kozi mi nic nevidno....
Dakujem.

...

inak herpesmi sa zaobera na herpetickej poradni na infekcnom na kramaroch dr. matulova utorok a stvrtok. herpesin 400 sa predpisuje pri opakovanych recidivach a komplikovanejsom priebehu alebo lokalizacii napr.v blizkosti oka a tak, ale myslim ze i pri genitalnom herpese, treba sa na to info u gyndosa-i ten to moze predpisat

problemka

alternativa,
vyzeras, ze o tom daco vies,nevies i mne poradit co s oparom zoster? aspon myslim ze ho mam, i ked igm mam len hranicne pri HVZ a pri hsv negat. tak neviem. ale mam to uz takmer od lytka az po pas-lava noha a uzliny v slabinach zdurene na oboch stranach, vyrazky uz 8-mi den aj nove, predtym palenie a bolest koze par dni uz pred vysevom. dojcim, nic mi neodporucaju. mozem mat zdurene uzliny na oboch stranach, nevies nahodou preco? ci to je daco ine, ci to ma suvis, alebo sa mozem vysypat aj vpravo?ja uz neviem. vzivote som to nemala. co mi je? preco to mam?beriem B, C, Zinok, lokalne striedam epigen a vectavir.teploty nemam

problemka

biba
herpesin 200 nestaci, potrebujes 400, mozno treba zmenit znacku-zovirax, ale je drahsi, ucinna latka ta ista, alebo inu ucinnu latku-pencyclovirum a pod. na infekcnom ti poradia-snad. da sa to zistit z krvi, igm a igg protilatky na hsv 2, niektore labaky ale nerozlisuju hsv-simplex. niekedy sa vobec vyrazky nemusia objavit. LYZIN-162 sk L-lyzin extra-60 kapsul 1-5 kps denne, fy:KOMPAVA sport Nutrition, nex ti lekaren cez firmu objedna. epigen spray je dobry, mne pomaha na pery

sasula

caute.. prosim vas..potrebujem radu, mam herpes na genitaliach, newiem co s tym, dost to boli, nevedeli by ste mi poradit nejake lieky ktore by som mohla kupit v lkearni bez predpisu? dik:)

mici

EPIGEN - perfektne zabera, ale nevzdavat sa , treba dlhodobo, ale ma trvelejsi efekt a dobre ucinky-mam stym skusenost po troch rokoch trapenia sa. vyskusaj