ZAJTRA-STRES-Stretko

ANGEL-DEMON

1- alkoholik, 2 - chcel sex od zaciatku stretka iba o tom točil ze on je velmi sexualne zalozeny... tak dovi-dopo....
a 3.- psycho, ktory mi este stale obcas napise ci by som s nim nesla niekam na kupalisko alebo wellness ze on mi zaplati vsetko... moja odpoved zakazdým znie NIE !!!

ANGEL-DEMON

pokial sa s nim na verejnom mieste stretnes, nie večer po tme a nesadnes mu do auta nemáš sa čoho báť... zas za 8 rokov čo som na pokeci som tam spoznala 3 kamosov, zo 6 s ktorymi som sa stretla...
takze podla mojej statistiky iba kazdy druhy je psycho :-D

netusim:)

angel.demon, uz sa zacinam bat :)) ale jasne, je rozumne dodrzat spomenute pravidla, akurat zmenim, ze nepride po mna...

ANGEL-DEMON

apropo chlapec sa čuduje že ho žiadna nechce...
ktorá by chcela alkoholika?! a na ktorom vidiet hned pri pohlade do oči že to v hlavne nema v poriadku....

ANGEL-DEMON

a ja som sa stretla s jednym chalanom čo vyzeral v pohode, pisali sme si normalne vsetko OK,.. stretli sme sa druhy raz, on je Dj robil v meste akciu.... OK stretol sa so mnou pod parou... ešte bol OK nebolo to na nom vidiet hned...no potom mu to zacalo na rozum ist velmi a isiel do okoloiducich ludi skákať.... a rozprávat mi veci ze či by mohol u mna spať...že on nema ist ako domov... ale mna to nezaujima! čo ja s tým mám! byva zhruba 10 km za mestom.. vravim mu zaplat si taxik..!
a reči so psychopatickym pohladom ze dostal sa do nejakeho mesta a nevie ako.... no som sa s nim rozlučila a dovi dopo!!! magor psychopat

netusim:)

ale inak mam taky fajn pocit, ze su ludia, ktori bez problemov poradia, len tak nezistne, asi z dobreho pocitu zo sameho seba.. na ukor svojho drahocenneho casu... aj ked je casto v diskusiach plno rozporov a hadok, ale kazdy verim, ze zo svojho pohladu chce pre zakladatela temy to dobre podla neho... vdaka :)

ANGEL-DEMON

a vieščo...? prave teraz sa prevalilo uz to koluje po nete na FB jeden chalan od nas z mesta je uchyl... ked si predstavim ze som ho kusok mojej kamoske zavidela ked s nim chodila asi mesiac s cestou...
potom mi povedala ze je psychopat... mala som moznost sa s nim zoznamit a posobil v pohode... a že berie drogy... mojej uz nizsie spominana kamoska ktora oblubuje stretká z pokecu s nim niečo riesila.. a kedz som na FB zdielala jeho foto kde je v popise napisane aby si zeny davali pozor na neho lebo ich špehuje, stalkuje,...
tak mi kamoska napisala ze jej v noci stál pod oknom pritom ona byva 10km od mesta a celu noc ze sa len jej okolo domu ponevieral...
a jeden chlap na FB ze mu otravuje jeho manzelku... ze sa boji aj sama ist do mesta, matka 2 detí... a ze ked siel domov za nim, tak sa skriva za maminu suknu... a nasledne mi aj pisal známy ze jemu pokradol nejake stromčeky v zahrade ..... no proste psychopat...

netusim:)

tak jasne, tam je plno exotov a uchylakov, to viem odfiltrovat a ignorovat, to som aj rozmyslala, ze mozno su to v reali na oko normalni ludia a v mysli totalni uchyli.. take poziadavky a napady, ze niekedy mi rozum a vlasy dupkom stoja, ze ako toto moze mat niekto v hlave..a ako hrozne vela ich je... tento sa nastastie zda aspon z tohto pohladu normalny... po vikende mozem napisat, ako to dopadlo, ak prezijem, hahaha.. ale nie, vtipkujem..