mam si nechat ci nie

Príspevok v téme: mam si nechat ci nie
najnestastnejsia

dobry vestir vsetkym, mam velky problem, mam 22 a som tehotna druhy mesiac som vo faze rozhodovania ist ci neist na potrat moj priatel je momentalne vo vykone trestu :( , maminka aj babka su nadsene tesia sa, ale mamin partner moj otcim vyvadza ako divy uz tak nas bije aj bez toho a obavam sa ze moje dieta pride do dodt zleho prostredia a ci ho dokozem vychovat: a dat mu z coho jest: nezaujimaju ma poznamky typu dat si vziat dieta je hriech, ja riesim inu otazku, vdaka .........

panča

nemas to lahke-co rodina tvojho chlapca? vedia o dietatku ? ak ano, ako sa k tomu stavaju oni?a co samotny otec dietatka ?Vies, ked sa rozhodnes pre potrat, uz to nikdy nezvratis-dobre zváž vsetky pre a proti

ppppppppqqqqqqq

bola som tiež tehotná.....lenže to som bola ešte na strednej.....a otec*** môjho dieťaťa ma poslal na UPT..., vtedy som sa bálqa rodičov, ľudí...a samozrejme aj jeho...-nemala som inú možnosť...nemala som 18...podstúpila som UPT a teraz nemôžem mať deti-takže NIKDY VIAC BY SOM TAKE NIEČO NESPRAVILA......dnes už to všetko vidím inak,,,,,mala som si to vtedy nechať...možno by sa to nejak vyriešilo....a možno by ma rodičia nevyhodili ani z domu..ktovie....a tie výčitky svedomia neprajem nikomu:-((((

gianna

Najnestastnejsia, pisala si, babatko chces, tak urcite na interrupciu nechod, velmi by si to lutovala. Materialne a rodinne podmienky sa daju poriesit, ale zivot babatka spat nevratis. Ak by si potrebovala s niecim pomoct alebo len tak sa porozpravat, kludne napis mail. :-)

podla mna si ho nechaj

a otec vas bije?tak ho udajte a mate pokoj!moje uvidis ze je plno ludi co ti iste pomozu a mozno ti aj ponuknu ubytovanie alebo nieco podobne...
naber vsetkayy sily a chod do toho!hen toho bezcitneho chlapa ignoruj..ved co si nieco menej ako je on:???uka mu ze uz sa nebude na teba vyvysovat...ukazte mu co si zasluzi...

podla mna si ho nechaj

ahoj,
podla mna by si si miminko mala nechat.je to neico vzacne a nie kazdy clovek moze babetko mat...co by za to dali ine zeny keby mali take stastie ako ty!pisala si ze maminka aj babicka sa tesia..a na fotra ser!!!uvidis ze sa zmeni ked prinesies domov to nezne krasne stvorenie...a ked nie nech ide do ....pozri si v 2 mesaici a za ten cas co sa malinke narodi sa moze velmi vela veci zmenit...a co sa tyka vychovy a vsetkoho okolo toho urcite ti rodina pomoze a nenecha ta v nicom samu...poriadne si to premysli...mozes prist o tie krasne chvile ked ta malinke zacne kopkat, ked sa na teba bude usmievat, ked t zacne hovorit maminka...podla mna by si si prave pre toto mala malinke nechat!ale vsetko je len na tebe...drzim palceky

predvianocna hviezdicka

igua, ale ona to tam pise, ze to nie je iba kvoli jej nevlastnemu fotrikovi, ale aj priatela ma v lochu, takze jej musim dat za pravdu, nie je to idealny zaciatok.

Ale ci to babatko chces a ci nie, musis vediet ty, a pises, ze by si ho chcela. Vies, keby si mala normalneho priatela, mohla by si uvazovat, ze si prenajmete bytik a zacnete tam ako mlady parik svoje \"nove\"stastne dni, ale bohuzial, neviem o co presne sa jedna, a ako dlho ho nebudes mat pri sebe, resp.ci sa k tebe vobec vratit, ci nezdupka, alebo sa neocitne v lochu znova...chapes?! Toto su rozne faktory a v tomto ti neviem poradit ani ja. Poradila by som ti odist, ale urcite nemas kam, ani financie, vsak si mladucka (mas vek ako ja). Ja ti strasne fandim, ale ozaj ti neviem poradit, tak velmi by som chcela. Nevies s tym priatelom nic poriesit? Vie o tom, co povedal? Kedy sa vrati...atd...novy zivot si viaz na neho a na nevlastneho fotra kasli, nie s nim budes zit... Ked to babatko chces, nechaj si ho. Druhu moznost poznas, len ci to nebudes lutovat kvoli tymto \"nepodstatnym\" dovod (kedze ty to babo zrejme chces). Ja nepokladam interupciu za trestny cin a take keci, je to kazdeho osobne rozhodnutie.
Rozmysla dopredu, ako ti hovorim, ako s priatelom, ci s nim mozes ratat do buducnosti. Pokial nie, tak nezabudaj, ze si mlada, mas pred sebou zivot, novu znamost, mozno uspesnu pracu, deti mozes mat aj o 5 rokov, ked uz budes mat nejake to zazemie s novym priatelom, a krasny pokojny zivot pred sebou. Drzim ti palce!

igua_

ak si ho nenechas, budes si to hrozne vycitat. mozes sa z toho aj zblaznit! si predstav taku situaciu, ze pojdes na potrat kvoli otcimovi a za tyzden otcim dostane infarkt a zomrie...uz vam nebude viac otravovat zivot......stat sa moze hocico. ale v tvojej situacii je to velmi tazke, to chapem, aj ked ja som proti potratom.
tak sa drz, rozhodnutie je len na tebe.
inak nechapem, preco vas ten hajzel mlati? mama je s nim kvoli peniazom? inac si to neviem vysvetlit.

najnestastnejsia

babetko chcem, to ano, len riesim ze ci je to zodpovene priviest ho tam kde zijem ja.............. nechcem aby vyrastalo v bitke, sme slusne rodina aj ked ja viem otec mojho baba vo vykone trestu , oco co nas tlce.............ale zivot je raz taky , nemame to lahke , .......... a nechcem aby babetko trpelo.,.....uz tak mam toho dost aj ked zospovednosti sa vzdavat nemienim , len sa mi jedna o to prostredie... nemam na vyber