mam si nechat ci nie

Príspevok v téme: mam si nechat ci nie
najnestastnejsia

dobry vestir vsetkym, mam velky problem, mam 22 a som tehotna druhy mesiac som vo faze rozhodovania ist ci neist na potrat moj priatel je momentalne vo vykone trestu :( , maminka aj babka su nadsene tesia sa, ale mamin partner moj otcim vyvadza ako divy uz tak nas bije aj bez toho a obavam sa ze moje dieta pride do dodt zleho prostredia a ci ho dokozem vychovat: a dat mu z coho jest: nezaujimaju ma poznamky typu dat si vziat dieta je hriech, ja riesim inu otazku, vdaka .........

jedna

jedna vec su bachorky typu: vsetko bude OK, vsetko sa vyriesi,...( taketo je velmi prijemne pocuvat a koniec koncov si priznajme, ze ich pocut aj chceme) a druha vec je realita vsednych dni bez partnera, byvania, prace, prijmu,...

sisisissi

Priatel vo vykone trestu, otcim nasilnik, na druhej strane milujuca mamicka , babicky a prababicka,tuzba po dietatku.
Mas to tazke, ale mohla by si odist do toho domova/ci utociastia pre slobodne matky. Tam aspon sa nemusis bat otcima a najdes vela zien v podobnej situacii. Neviem odkial si, ale skus si najst na nete kde najblizise by si mohla. Mamka a babka by ta iste radi navsetvovali a pochopili by, ze je to najlepsia volba.

monicka2509

mata tebe sa to lahko pise,ze si dospela..moj otec ma 53rokov je alkoholik,uz 15 rokov s tym bojujemea doteraz sa nam to nepodarilo..a to sme zvazili uz aj krajne rieseni trestne oznamenie na policii...takze to nie je take jednoduche..a co sa tyka teba najnestastnejsia,babo si nechaj a skus hladat nejake riesenie spolu s mamkou aj babkou proti otcimovi

mata

No vsak to otcovi vysvetli!Je to tvoj zivot!Ja by som ho udala...nechapem ako moze otec byt svoje dieta! To je chore...Dieta je nieco krasne.Mal by sa tesit ze bude dedkom. Boze takyto blbci-prepac ma vedia riadne vytocit.
Nedaj sa si dospela a mas pravo na svoj zivot!!!

dd

robotik..a este jedna vec..prides mi strasny pesimista.mne sa babatkom sice vela veci tiez skomplikovalo, ale omnoho viac sa mi ich nejako vyriesilo..

3nt

lenze ona to dieta evidentne chce.v decaku mal len minimum pripadov ked sa tam dieta ocitne preto ze rodicia su na tom zle.vacsinou su tam "odhodene".a preco by sa to nemalo vyriesit?myslis ze raditi babe ktora chce dieta aby sla na potrat je lepsie riesenie?ja proti potratom nejsom ale myslim si ze ist na neho pre nieco ine ako to ze dieta nechcem nieje spravne riesenie,aj ked to momentalne tak vyzera.

dd

mabel - tvrdit, ze vyroky niektorych prispievatelov su kecy je dost odvazne..si matkou?ak nie, nehnevaj sa, ale nemas tusenia, co pises..
suhlasim s tym, ze prostredie, v ktorom najnestastnejsia zije, nie je idealne, ale..robotik, to si asi necital prispevok od ppppp, ked tak horlis za potrat a tvrdis, ze moze babo kopkat aj za 4-6rokov..to ano, moze..mozno..pokial to dievca pojde na potrat, jednym z moznych nasledkov moze byt, ze uz nikdy nebude moct mat vlastne deti.ak tuzi priviest na svet v buducnosti este deti, urcite by som si to na jej mieste poriadne rozmyslela s tym potratom.ja viem, nemusi sa stat, ale moze a potom co?si bude hlavu trieskat o stenu?a ak si to dietatko necha, urcite by som sa snazila na jej mieste na otcima nieco vymysliet.ved predsa jej vlastna mama, aj babka sa tesia!a aj ona sama by to dietatko chcela, takze to dietatko nie je nezelane..len podmienky su nezelane..tolko moj pohlad na vec..

roßotik

..... "vsetko sa nejako vyriesi" .....
to nie je pravda, to je iba zbozne zelanie. aj ked nadherne....

Ak by to bola pravda, uz davno by sme zrusili decaky !

3nt

ahoj!pre rokom som bola v podobnej situacii.teda nie uplne.bola som v situacii pozorovatela.mojej najlepsej kamoske sa stalo nieco podobne.nie az takto extremne ale velmi podobne.tiez premyslala ze si babo nenecha.nakoniec (aj na moje natlaky:)sa krpec narodil zdravy.teraz by nemenila za nic.a vsetko sa nejako vyriesilo:)tym ti nechcem davat najavo zeby si bola zla ak si ho nenechas (ani kamoske by som to nezazlievala) len si mylsim ze ak babo naozaj chces tak si ho nechaj a vsetko sa nejako vyriesi:)