po akom čase zistí gynekológ že som tehotná?

petra31

ja mam 4 deti a teraz som tehotna,zistila som to až v 11 .tyždni,meškala mi aj menštruacia ,ale myslela som že zo stresov a mala som aj bolesti v podbrušku aj v križoch ako ked ma žena dostať,takže nas bude o jedneho viac,,

tinka228

otázka písala si, že menzes ti mešká už mesiac. mňa pobolievalo tak intenzívne podbruško len cca dva týždne okolo dátumu čo som mala dostať menzes. ale tehotenské príznaky sú veľmi individuálne. poznám babu, čo prišla na to, že je tehotná až v šiestom mesiaci. tiež mala nepravidelný menzes a bola trošku hodnejšia tak si to "nevšimla". pre mňa je to síce nepredstaviteľné nevšimnúť si tehotenstvo 6 mesiacov, ale vidíš všetko je možné.
chcem ti len povedať, že to že ťa prestalo pobolievať podbruško neznamená že nie si tehotná. silno ti držím palce. a drahý sa kedy vráti domov.

otazka

tinka este nie... cakam na draheho, ten je na lyzovacke, rano som uz nemala horucku a bazalna teplota bola skoro 37, asi by mala byt viac ked by som bola tehotna a este sa chcem spytat, ze ako dlho ste mali pms, lebo mna prestalo boliet podbrusko, teda sem tam ma zaboli, ale uz to nie je tak silno

otazka

katu5ik, vies ja len nechapem naco sem chodia takyto ludia, som si myslela ze tu najdem nejake info o zdravi, ale vidim ze tu len kazky rype (cest vynimkam), kezda jedna tema sa konci ohovaranim... ked sem pisu 14 tak im furt niekto odpise.

katu5ik

otazka, neviem co bolo na tvojej otazke stupidne:D ale sAMOZREJme su ludia, ktori vedia vsetko a najlepsie:D:D nic si z toho nerob:)

otazka

ako vidim niekomu tu moje otazky prekazaju, oki v pohode, tak nech sa tu pytaju len sibnute sexuchtive 14 ci su tehotne, ved to je na urovni.....

wwwwwww

Ja pevne verim, ze otazka nie je tehotna, nakolko ma stupidne otazky, este trosku postuduj v knihach, aby si nieco to male chuda aj naucila.

tinka228

horúčka test nemôže nijako ovplyvniť nakoľko ten reaguje iba na hladinu HCG (tehotenský hormón) a to či máš alebo nemáš horúčku to nijako neovplyvní. držím ti palce aby tam boli dve čiarky.

otazka

ahojte baby, menst som dodnes nedostala, merala som si aj baz. teplotu a bola skoro 37,lenze ochorela som... teraz mam horucku, test som si este nespravila - moze horucka nejako ovplyvnit vysledok testu????