sex bez lásky

Príspevok v téme: sex bez lásky
katarinka

Spali ste uz s niekym, koho ste strasne lubili, aj ked on nelubil vas? Myslim, sex s niekym, kde laska je len na jednej strane... ten druhy samozrejme o nicom netusi a spava s vami, bo si mysli, ze o nic nejde, len o ten sex. Naznacili by ste mu to, aj so sancou, ze ho potom stratite, skusali ste niekedy - sex bez lasky?

naivna?

ja si myslim, ze by sa urcite s tebou necitil trapne, ze ma taku maldu fajerku, ako si napisala..! skor by sa tebou hrdil! a urcite mu siahas aj vyssie ako po paty.. si skvele dievca, citlive a uprimne. on ti to niekedy povedal, ze ta ma len na sex? uzivas si ten sex i ty, alebo to berie egoisticky? (ten moj niekedy na mna zabuda...)

katarinka

no dokazeme sa bavit takmer o vsetkom, aj ked on je tichsi, ale rozumieme si dost. Stretavame sa aj mimo postel, sem tam na kave alebo sem tam skocime na obed a tak, ale to len velmi malokedy a vzdy to je ako taka mensia predohra pred sexom. Stratene je to z toho dovodu, ze on je podnikatel, ktory mal vela zien a pochybujem o tom, ze spava len a len so mnou teraz, jeho kamosky su podnikatelky typu barbie alebo manzelky bohatych chlapikov, ma take auto ze ked som ho prvyraz videla, skoro som onemela, no a myslim, ze by sa so mnou citil trapne v spolocnosti takych ludi... ja som jednoduche dievca a nemienim sa pretvarovat alebo obliekat ako nejaka pipka, aby som mu siahala aspon po paty... pravda je, ze neviem, aky typ presne sa mu paci, ale urcite to nie som ja, mna ma len do postele. No ja hlupa ho strasne lubim.

zaja

samozrejme,moja ze len kvoli tomu.zeny si to nikdy nechcu pripustit a veria svojim predstavam a snom...kym sa nieco nestane a ony zistia,ze premrhali v tomto "vztahu"tolko casu a citov a placu.ked si s nim si preto stastna,ze ziadneho nemas iba jeho.to je normal.kazda je stastna s tym,ktoreho ma a lubi ako ty.ja si myslim,ze je to vyhodena energia a cas.je vela nevery,to je ravda.preto neznasam tuto dobu.

naivna?

zaja, musel to byt fakt sok pre teba.. :-( ja ti neviem, ci sa to len mne zda, ze zrazu je okolo akosi viac nevery ako minule roky a desatrocia.. nepozeraj sa, prosim, na mna ako nejaku vypocitavu bestiu, ja by som mu nikdy nedovolila odist od rodiny. ved prave pre jeho vztah k detom ho tak obdivujem, a to mu nexcem vziat.. ibaze, ked som s nim, som stastna a potom ked nie sme spolu, optimizmus ma pomaly opusta. az dovtedy, kym sa opat nestretneme. ja sa len bojim, pripustit si, ze on sa so mnou stretne len kvoli sexu.. neviem.

zaja

no,ja im tiez neverim,ale na ten pete sa mi celkom zapacil.myslim,ze ti obycajni,normalni a vernejsi su nenapadnejsi a stretnes ich tak len na turach a prechadzkach a so psom...xi xi.ja tym zenacom,so spia s inymi zenusami neverim a ak o niekom viem,ze to robi,hned sa mi zhnusi.vies,v mojej rodine sme to zazili..po rokoch vyslo najavo,ze otec mal dlllhorocny vztah a dokonca 2 deti s inou,ktoru si samozrejme nechcel vziat.mama sa zrutila a uz sa z toho nedostane.neznasam ho ani tu dotycnu.nic v zlom,ale je mi zle z takychto "vztahov".

naivna?

katarinka a do akej miery ste uprimni vo vasom vztahu? komunikujete navzajom dost? podla mna to u vas nie je stratene :-) ved on je zenaty. skusila si sa ho priamo opytat, co vlastne k tebe citi (okrem vasne)? alebo mu skus naznacit, ze ho nechas.. ako zareaguje?

naivna?

zaja, no vidis, a mne uz hned napada, ze muzi takto ako pete rozmyslaju, len ked ti xcu natlacit kaleraby do hlavy.. xcem im opat verit, bozinku

zaja

ja neviem,ci mi pete neda po papuli,ale ten pise na depky a vyzdvihuje vernost.on si mysli o zenach,ze su neverne.taky romantik zlaty.skus si precitat,co popisal,mozno ta to presvedci aj o tom,ze taky existuje...ak pise co mysli uprimne.a je nezadany.xi xi.