sex bez lásky

Príspevok v téme: sex bez lásky
katarinka

Spali ste uz s niekym, koho ste strasne lubili, aj ked on nelubil vas? Myslim, sex s niekym, kde laska je len na jednej strane... ten druhy samozrejme o nicom netusi a spava s vami, bo si mysli, ze o nic nejde, len o ten sex. Naznacili by ste mu to, aj so sancou, ze ho potom stratite, skusali ste niekedy - sex bez lasky?

zaja

babenky,fakt vas maju iba kvoli sexu a nikdy vam nesplnia vase citove potreby,uspokojuju si iba svoje sexualne.prajem vam lepsich a slobodnych.

naivna?

ja 23, on 40. spavame spolu asi 3,5 mesiaca, pozname sa asi 9 mes. je to mozne, ze nas maju len na sex?! hoci, viem, ze si rozumieme aj inak uuuzasne! len skoda, ze sme sa stretli az teraz a tak akosi nevhod..! vidavas sa ty s tvojim aj inokedy, nielen kvoli sexu, mojko? tak co - co budeme robit?

katarinka

sme spolu - teda spavame spolu - nieco cez tri mesiace... fuu, dlha doba co? .. a co vy? No a inak aby som nezabudla, tento moj ma 37 a ja mam 22.

katarinka

no to je prave ono, clovek asi caka, ze ludia a ich city sa menia, ale asi to tak nebude. Toho mojho nechcem stratit a tak sa tvarim, ze mi ide len o sex... nikto iny okrem mna a neho nic netusi.. sice nie je zenaty, ale je povedzme z inej spolocenskej vrstvy a vekovej kategorie a asi by sa citil trapne, ze ma taku mladu frajerku. Tisic raz som si povedala, ze s tym koncim, ze si najdem noveho, staleho a verneho priatela a na tohto zabudnem, ale vzdy ked mi zazvoni telefon a ja vidim jeho cislo, viem, ze to skonci tam, kde minule. Som asi slaboch a v zivote sa toho nezbavim..

naivna?

ahoj, katka. no to je asi presne moj pripad. on je zenaty a viem, ze ju miluje a aj svoju rodinu. mna ma svojim sposobom rad, ale tam to konci. ibaze, ja ho milujem, pre mna znamena strasne moc. mysli si, ze som s nim len pre sex. ale minule som mu len tak v rozhovore povedala: Mam ta velmi rada (nexcela som povedat priamo: milujem ta!, aby sa nezlakol). jeho reakcia ma zaskocila. akoby si to ani nevsimol. bolelo to, ale mam ho prilis rada, nedokazem ho opustit. viem, ze ja by som s nim bez lasky nedokazala spat. ale zda sa, ze on ano.. boze, neviem, co mam robit.. pomoc. :-(