Čo po styku s...

Príspevok v téme: Čo po styku s...
eva17

Ahojte.Poradte mi prosim.Mam 17r a s priatelom by sme chceli zacat sex.zit.Obaja sme sa zhodli ze kondomy nie a tak budem nieco brat ja.No vyskytla sa u mna otazka-co s ejakulatom po styku?Ist potom hned pod sprchu-mohlo by to chalana urazit.Alebo to vytecie von samo-zas asi nehygienicke.Alebo sa to do mna vsaje?A neskodi to ked to ostane dnu?Precitala som uz cosi ale o tomto som sa nikde nedozvedela.Poradt prosim zo skusenosti.dik

anyk

ja chodim po sexe vzdy pod sprchu.zo zaciatku mal priatel pocit ze sa chcem "z neho" ocistit a bolo mu to neprijemne ale ked som mu vysvetlila o co ide a ze nie je prijemne ked to este dlhsie s teba vyteka pochopil ma a je to OK.v zaciatkoch som skusala dat si po sexe aj tampon ale to je nic a takisto ked sa neurobi do teba-ved ked nepouzije ochranu tiez to treba kdesi dat-ci uz na teba ,obrusok ci uterak-a to by niekedy mohlo pokazit tu romantiku.takze radsej dnu,potom sa este trochu pomaznat,ist pod sprchu a potom spät dalej sa spolu tulit :-))

eviak

ja som vzdy po styku vletela pod sprchu, len na chvilku, oplachnut sa.. je to dost neprijemne ked ti ejakulat steka po stehnach :) stekli to, tak sa vyhovor na to :) a tu minutku mu urcite zas az tak chybat nebudes :)
nevsaje sa to, moze to z teba vytekat este "den po" tak sa nezlakni a skodit to urcite neskodi. mozno sa stane, ze ta to trochu bude stipat. niektore zenske su na ejakulat trochu alergicke, ale to po sprche prejde.
sexu zdar! lubte sa :)