Starecké škvrny na rukach

akela

Ja som čítala že je na starecké pigmentové škvrny dobrý silný odvar z lístkov zeleného čaju, zmiešať s olivovým olejom a potierať. Ja mám tiež taký problém tak to vyskúšam.

agina

Skuste si kupit v lekarni olivovy olej a levandulovu silicu, zliat do seba a kazdy vecer si skvrny natierat.Malo by to pomoct.

anikatoth

Ja som tiez mala hnedé fliaciky na ramenach a lopatkach. Zostali mi po akne. Moja kozna lekarka mi najprv predpisala Zineryt aby sa prestali tvorie vyrazky a potom krem Locacid. Je výborný. Pokozka sa po nom vysusi a zacna sa supat, ako kebxy ste sa spalili na slniecku. Za dva tyzdne mi zisla vrstvicka koze dole a flaky krasne zmizli. Mam este drobnucke na dekolte, ale tie odstranujem teraz. Krem nieje vobec drahy a stoji okolo 70,- Sk Skuste mozno pomoze...
ne

simona

Aj ja som mala problem s pigmentovymi flakmi takmer 6 rokov. Dala som si doniest krem Porcelana z USA, ktory mi neskutocne pomohol. Moze sa v kuse pouzivat len 3 mesiace, ale flaky zmiznu ovela skor. Mne osobne uz za 3 tyzdne zmizli na 90%. Doteraz sa u nas nedal nikde dostat, dokonca ani v Europe, ale nasla som na nete adresu, na ktorej sa tento krem da objednat uz aj u nas. Takze ak Vam to pomoze, tu je adresa: Porcelana@zoznam.sk