Starecké škvrny na rukach

sisa_

Teraz som s všimla na tej stranke, že mi ho pošlu iba ak im zašlem recept :-( takže bez predpisu si ho objednať nemôžem. Bože robia z toho problem akokeby išlo o nejaky liek na srdce.

sisa_

Jej super si zlata ak by mi ho nechceli nikde predať tak si ho určite objednam, nie je vôbec drahy :-) no + poštovne potom ale nevadi snaď to pomôže. Ďakujem.

Vanessaa

-odkaz odstránený-

tu je link na objednavku cez internet ..ak ti to cez kopirovanie odkatzu nepojdem tak si daj google Locacid a to tretie samizda :) ...a spytam saa .... ale tu sa to dá objednat... :D

sisa_

Vanessa prosim spýtaj sa. Ja ho potrebujem :-) pisalo sa tu že pomaha ak sa odlupi s nim ta povrchova vrstva pokožky a to by som potrebobvala. Nemam čas teraz chodiť po lekaroch. Potom sa sem prosim ozveš čo ti povedala? Ďakujem :-)

Vanessaa

ten by som chcela aj ja..no to neviem asi nie..ja chodim ku koznej a beriem zineryt ale ostlai mi po nom jazvicky po akne..a chce ten krem..ale spytam sa koznej lekarky mojej :)

Vanessaa

ja sa chcem spýtať že ak pomože krém porcelana či treba pleť/kožu natierať nadalej krémom s vysokým faktorom aj normálne počas roka nielen cez leto...a že či sa naozaj rozlišuje na denny a nocny...a ak áno aký je rozdiel :) ....dakujem za odpovede :D

RNG

pecenove skvrny su podla roznych lekarov spojene s nedostatkom selenu v tele. Aj ja osobne proti nim bojujem a teraz som zacal brat az 400 mcg selenu(Albion chelated) denne s vitaminom E a zda sa , ze postupne blednu.
Az zmiznu, napisem