Prasknuty vred na zadku

Príspevok v téme: Prasknuty vred na zadku
thomasthomas

Zdravim
Potreboval by som poradit....Mam problem s vredom, ktory sa mi spravil na zaciatku kde sa zacinaju spajat obe strany zadku:D, nebol bolestivy ale pri rannej hygiene mi praskol a tiekla mi z neho krv....Chvala Bohu to ani teraz nieje bolestive, a nemam z neho ani ziaden vytok....mam tam len taku malu dierku ako spendlikova hlavicka...moze to byt nieco vazne? je potrebne s tym ist k lekarovi?
dakujem za odpovede

Ondrej01

Nazdar
Tiez mam rovnaky problem. Asi tak pred dvomi tyzdnami som si nahmatal kusok nad konecnikom taku malu hrudku a predvcerom mi praskla. Vysli mi odtial take dve male ako keby zrazeniny krvi a odvtedy tam mam tiez taku malu dierku ako spendlikova hlavicka a vyteka mi odtial aj hnis ale nie vela. Poradte mi co mam robit?

Ivka 1

Je potrebne podporit vyhnisanie, najlepsie hrejivymi mastickami.Kedysi na to bola velmi dobra ichtyolova mast ale neviem ci sa este vyraba,spytaj sa v lekarni. Davaj pozor aby si si to nezachladila.

mimma

Prosím Vás o radu, aby ste mi poradili..spravil sa mi vred na zadku..ktorý ma dosť bolí ked sedím...ako by sa to dalo liečiť? Dakujem

Ivka 1

Este Ti z toho vyteka hnis ? Je to potrebne dezinfikovat a podla moznosti si davaj pozor aby si si to nezachladil.
Uzavrelo by sa to a vznikol by Ti hnisavy
absces. Rovnako neodporucam natierat to nejakymi mastickami s chladivym ucinkom.
Ak sa to nebude hojit,kludne mi napis na mail.

au to boli

zdravim spravil sa mi asi vred na zadku tiez jak sa spajaju polki :-D a boli ma to st rasne mam to cervene a neviem co stym mam spravit dochtor ma dovolenku do pondelka viete mi poradit prosim as?

di-si

Ahojte neviem presne ake druhy vredov mate,ale ja mam problemy s vredmi ua asi 4 rok stale sa vracaju napuchnu,velka bolest a potom zasa zmiznu a vratia sa po urcitom obdoby..tak dufam ze sa vam to podari zbavit sa toho ja som sa uz vzdala...drzim palce...

thomasthomas

mne sa to spravilo prvi krat...v lekarni mi dali nejaku mast....ze to pomaha pri hnisavych vredoch....no nemam to ani zapalene, ani cervene, zatial ziadna bolest...
dufam ze mi to prejde...
a dakujem za rady

3nttt

nechcem ta strasit ale ak mas to co ja tak to iba bude boliet:(hlavne pri tom ked sa ti to bude zbierat a nafukovat:(samotne prasknutie bude spasa.ako dlho to mas?ja uz asi cca 5 rokov a presne na tom istom mieste.