Prasknuty vred na zadku

Príspevok v téme: Prasknuty vred na zadku
thomasthomas

Zdravim
Potreboval by som poradit....Mam problem s vredom, ktory sa mi spravil na zaciatku kde sa zacinaju spajat obe strany zadku:D, nebol bolestivy ale pri rannej hygiene mi praskol a tiekla mi z neho krv....Chvala Bohu to ani teraz nieje bolestive, a nemam z neho ani ziaden vytok....mam tam len taku malu dierku ako spendlikova hlavicka...moze to byt nieco vazne? je potrebne s tym ist k lekarovi?
dakujem za odpovede

BlackSecret

Ahojte, dnes som s tym bola na pohotovsti - tiez to iste - tvrdy cerveny nevytlacitelny vriedok v glutealnej oblasit - diagnoza znie Lymfangitida - ludovo povedane otrava krvi - vlastne ide o zapal miazgovodov -
dali mi antibiotika, ak to neprejde - chirurgia.
MOJA RADA - v ziadnom pripade si to NEVYTLACAJTE a NECHYTAJTE - moze sa to rozsirit do vacsej oblasti a potom bude velmi zle... a ak to neliecite, riskujete ze vam budu musiet postihnutu oblast casom amputovat - SUP SUP K DOKTOROVI

LouL

ja som tam mala tiež asi vred...teda vlastne dlho som tam mala takú hrčku, červenú s trochu bielim vrcholom...a zvyklo to tak občas zmiznúť a potom znova navrieť...až minule som si pri sprchovaní všimla že to pravdepodobne prasklo alebo čo...proste som tam mala len takú okrúhlu chrastu s priemerom asi 1cm...tá sa mi odlúpila a ostala mi tam nie že dierka ale poriadny kráter...išiel z toho hnis, ale len veľmi málo...momentálne sa to hojí, pomaly to zarastá, nosím to zalepené, ale stále to trochu hnisá...neviem vôbec, čo by to mohlo byť...

roman1980

ahoj tak ja ho mam taky a us podruhe behem dvou let na stejnim miste mezi pulkama tet to mam us 4den mazu to ichtoxylovou masti ,mam to velky asi jako svestku hnis mi stoho netece jenom takova zlute zabarvena tekutina stasne me to boly paly svedi co mam delat nevite zajak dlouho my to praskne,,,,,k dr se mi nechce sem posera ...prosim o radu

3ntt

ved prave aj preto tu operaciu odmietam.okrem toho ked som sa na to pytala asi cca 4roch lekarov tak ani jeden mi nepotvrdil ze ked mi to vyrezu budem mat pokoj.kazdy to potvrdil tak 50 na 50.a to je pre mna dost malo.

Ivka 1

Napis mi na mail ak chces, mam s tym skusenosti u svojho syna a celkom sa nam to dari drzat v norme. Operaciu neodporucam,pretoze po velmi bolestivom zakroku sa to zvykne znovu opakovat.

3nttt

tak zase ja :) akurat to mam pekne navrete...uz asi 3 den a nejako mi ten maly hajzlik nechce prasknut a boli jak ... ked mi praskne tak cim si to mam vsetkym vycistit a ponatierat? neviem niekto poradit nieco ine ako operaciu?mam to uz 6ty rok :(

cajik

urcite zaberie :) netlac to, ono ta mast podpori hojenie, vytiahne hnis, praskne to potom samo, ani nebudes vediet ako, a potom si to pretri s alpou a znovu daj tu masticku a malo by sa to zahojit uplne :) za 2 dni mas pokoj.