Prasknuty vred na zadku

Príspevok v téme: Prasknuty vred na zadku
thomasthomas

Zdravim
Potreboval by som poradit....Mam problem s vredom, ktory sa mi spravil na zaciatku kde sa zacinaju spajat obe strany zadku:D, nebol bolestivy ale pri rannej hygiene mi praskol a tiekla mi z neho krv....Chvala Bohu to ani teraz nieje bolestive, a nemam z neho ani ziaden vytok....mam tam len taku malu dierku ako spendlikova hlavicka...moze to byt nieco vazne? je potrebne s tym ist k lekarovi?
dakujem za odpovede

cajik

kimoz, chod do lekarne kupit si taku masticku s ichtamolom nespomeniem si teraz ako sa vola, proste masticku na vredy, a ono sa to vylieci

Kimoz

ahoj teraz som si nahmatal vred tiez pri zadku...vytlacil som z neho hnys a neviem co mam teraz robit....mozte mi pomoct??? zostalo mi to take nadute...

3nttt

tak ja to mam stale.uz ma poslali do nemocnice ale ja som strasny posero.neviete niekto ci je to aj nejake nebezpecne?myslim v zmysle ze ked to nedam von ci to moze mat aj nejake vacsie nasledky?bo ja si to radsej raz za cas odtrpim.

berus222

aj moj manzel mal presne toto. praskol mu ten vred, isiel k dr, dal mu lieky, cistil mu to asi mesiac, zrastlo mu to a uz asi 3 roky sa mu to asi 5x do roka otvori a tecie mu to. ale nie hnis, len taka nejaka voda.

lady1010

no ludkovia uz som spät,ten vred mi najskor narezali nechali "zahojit" a potom som bola na mensom chirurgickom zakroku v nemocnici,polezala som si tam 4 dni.vlastne mi vyrezali "lozko" v ktorom sa ten hnis uklada,uz mam chvalabohu pokoj...kedze mi to lozko vyoperovali tak uz by sa to nemalo objavovat.odporucala by som vam aby ste ten zakrok podstupili...

viktor19

ja som mal tiez vred tam pri zadku .. asi po dvoch dnoch mi to prasklo a teraz mi to ostala taka mala dierka uz sa mi to trochu hoji ale furt mi viteka s tadial trochu hnisu .. uz nie tolko ako predtim uz ovela menej ale aj tak.. cim by to bolo najlepsie dezinfikovat?

lady1010

No vidim ze som neni sama,mne sa to uz urobilo 2x a priznam sa ze teraz je to katastrofa,ani sediet ani lezat,strasne bolesti...kamoska to mala tiez a musela si to dat vyoperovat a ma pokoj tiez to mala dva krat a az po tom zakroku jej to preslo,takze ja sa chystam tiez :((

simonka233

No aj mne sa take viackrat stalo..taky vred na zadku a musela som ist aj k chirurgovi a tam mi spravili nejaky kratky operacny zakrok:D ale nebolo to az take strasne..ale dost ma to bolelo na dotyk predtym a tak..a teraz mam zase ako keby take male cervene je ich viac a ako keby tam bol aj hnis..ale neboli to len svrbi..nema niekto podobne skusenosti?