Ana,mia....rezanie do krvi.... !

Príspevok v téme: Ana,mia....rezanie do krvi.... !
nelly15

Ahojte určite ma už niektoré tu poznáte...ja už ozaj neviem čo to zo sebou robím...vysadila som úplne fenolax,pomaly zasa prestávam jesť ale to mi teraz jedno lebo ani chuť nemám.Teraz mám problém s tím...no ani neviem ako sa to začalo...režem si žiletkou do ruky...trvá to asi 4 dni.mám velkú depku ani neviem z čoho,robím to aj nikeolkokrát denne.Včera ked som chcela ísť na večierok v tričku s krátkym rukávom som si uvedomila že robím totálnu sprostosť ale aj tak som si zasa zobrala žiletku....a....

Nechápem čo sa so mnou deje vždy som anorexiu,bulímiu a rezanie veelmi odsudzovala a teraz som to ja ktorú všetci budú odsudzovať...

nelly15

ja travim celkom dost casu vonku a podobne lenze moje kamosky bývajú 20 km od mojho domova...ja chodím na gympel..a som jediná z našej dediny tuto nemám žiadne kamošky..

allla

ahoj...mala by si si vazim ze zijes chodis mozes rozpravat,zabavat sa,hovorit chodit proste vsetko.pre chorych ludi napr pre postihnutych je dokonalost to ze ostatni chodit mozu ,na vyzore nezalezi,tak si vaz aspon to cim da boh ocaril...priznam sa,sama som tym trpela a rezala si ruky,ale namiesto toho som sa stale dala do nejakej spolocnosti a tym padom som si skodit pred ostatnimi nemohla.Skus travit viac casu s kamoskami,kamosmi s rodinou a mysli na svoju buducnost a na zdravie.

biba

puma ma pravdu. ja fakt neviem co je to teraz za uzasnu modu ze vsetci chcu byt vychrtli a kvoli tomu sa sebaposkodzuju a trpia psychickymi problemami. mala by si si velmi vazit ze mas zdrave telo, mnoho ludi je postihnutych, nemozu sa poriadne hybat, maju bolesti. mala by si si vazit svoje zdravie a nevymyslat hluposti

puma127

teraz pred sviatkami sa nicis?idu najsvetejsie sviatky v roku,boh ti dal zivot-zdravie telo-nepostihnute,zdrave,nijak neposkodene a ciste.ty si to vobec nevazis?ved robis uplny hriech,ak si teda nevies pomoct sama,chod za psychologom ,nez bude neskoro.
a to robis koli svojej vahe?pozri,chalanom sa stale pacili baby plnsie ,aby ich mali za co chytit.Chudost je staromodna dnes je uz moda plnsych bab ,v buducnosti tu bude kazdy obezny:)neraid sa vahou ale zdravim

biba

nelly tak potom preco to robis? ved nema absolutne ziaden vyznam sa poskodzovat, nic tym nevyriesis. a myslim si ze lekari a ludia ktori v tejto oblasti pracuju by boli asi ti posledni co by ta vysmiali.. ved s takymi vecami pracuju denne tak neviem preco rozmyslas tymto smerom.. nelly chce to lekara a hned, necakaj na nic, pretoze sama to nevyriesis. kazdy niekedy potrebuje pomoc

nelly15

tak to je:
nei...pretože by ma kyždý len vysmial...váži 63 kíl a má ppp a ešte sa aj reťe...nikto by mi neveril a ešte by si možno aj mysleli že chcem machrovať...alebo byť nejaké emo...či niečo tomu podobné...a to by som nemohla mame urobiť...chodiť za psychológom....na je zdravotná sestra a ja som s nou o tomto už hovorila...moja mama so mnou vždy otvorene o všetkom hovorila...ved ja ju ani ako mamu neberem...ona je moja naj kamoška a tak istak aj moj otec...

tak to je

a co tak ist na liecenie?
obcas je to jedina cesta ako sa z toho dostat von.
nie vsetci ludia maju taku silnu volu, aby si povedala "prestanem" a aj prestanu. nie je to jednoduche.
ale si na dobrej ceste, ak si uvedomujes, ze robis nieco uplne hlupe, nezmyslene a zbytocne.
navstevujes aj psychologa?

nelly15

ja praveže ked nad sebou rozmýšlam neviem...ja neviem ako s ato skončí chcem s tím prestať ale pritom v tom pokračujem a ked som dnes ráno to neurobila teraz som to spravila ....