ANKETA--HADKY!!!

angi

no u nas je to tiez super vsetko,to ja stale vyryvam kvoli psovi,lebo ostane po nom vsetko spinave,smrdi lebo ma nejaku alergiu.A to mi ide strasne na nervy,neviem ci to je nejaka posadnutost voci jeho byvalej,ale ked ma prist tak uz den pred chytam zachvaty.Cez tyzden moc casu na seba nemame a ked sa tesim na spolocny vikend...mi zahlasi mam psa.Moja reakcia???Radsej sadnem do auta a idem na SK.A je po nadhernom vikende!V nedelu sa vratim "VECER",cakam kym uprace(viete si predstavit muzske upratovanie),nemozem sa nato pozerat,tak to upracem znova a je po vikende!PARADA ZE?

crazynka:)

Ahojte, ja som zo svojim priatelom uz 3 roky a este sme sa nepohadali:o) My si hned vsetko vydiskutujeme ale, ze by sme sa pohadali tak to voobec:o) Vela spolu komunikujeme a ani si neviem predstavit nejaku ostru vymenu nazorov.

angi

kvoli jeho psovi,ktoreho ma s EX!Kazdy druhy vikend...nie je to chore?keby to bolo dieta,nakolko ja mam dve!Ale taky jeden smradlavy bulo...juj jak ho nenavidim aj ked viem,ze on na vine nie je.Ja maltezacika Jesicu,ale to je take mile stvorenie-tu milujem,ale toho tchora.Pardon uz chytam depky len ked ho spomeniem......:-(((

orešanka

Zväčša sa hádame kvoli postoju k povinostiam. Keď je on unavený tak si lahne a oddýchne si. Ja si musím svoju prácu dokončiť bez ohľadu na únavu. Keď on niečo robí, potrebuje pomoc ale mne má problém pomôcť a radšej mi povie nech to nechám tak a oddýchnem si. To ma vytáča.

456

no len aby:)ludia sa ale menia to je pravda,a nie je nic lepsie jak sa zmenit k LEPSIEMU kvoli vasmu pohlaviu...robte to prosim aj vi(sami od seba)