ANKETA--HADKY!!!

tish

angi ja len ci nevies o aku chorobu, ci alergiu konkretne ide, vies, ten smrad a ze je mastny a robi bordel, ci je to z tej choroby, je zle vychovany...co zerie. vela ludi ma rado zvierata do tej miery, ze je to mozno az chore a posobi to nenormalne, takym to proste nevyhovoris, ze je to len zviera, beru ich ako priatelov, svoje deti a ziadne podmienky, ultimata tu nepomozu. je to divne ale stava sa to.

angi

damaxa:co sa tyka ludi som nikomu nezelala smrt aj keby to bol ten najväcsi nepriatel.chvalabohu som zhovorcivy typ a mam vela priatelov.co sa tyka psa:kazdy ma nato iny nazor a ja si tie rady mozem vypocut,mozno si nieco vyberiem,ale po styroch rokoch?to uz nezmenim.aj tak ti moc dakujem.ale nebudem sa podriadovat kvoli psovi.je to len zviera a kedze manzela moc milujem,ine mi neostava len cakat aj ked nechcem.mne je len luto,ze on to stale nechape alebo nechce pochopit a ze to nie je ludsky tvor!a ze ja ako jeho zena by som mala byt na prvom mieste.on sice tvrdi,ze som ja, ale mne pripada,ze ten pes.mohla by som sa s nim rozist a aj tak by sa ho nevzdal.tak si vyber.bud sa ja vzdam, odidem a budem mat pokoj,alebo musim cakat kym sa pominie.lebo viem,ze keby som dala na vyber muzovi a viem,ze ma tiez miluje,dal by prednost jemu!a to je smutne!

sunnysweetie33

my sa vacsinou hadame za inych alebo za nejake pekne somariny..odkedy som zacala krotit svoju ziarlivost tak sa uz velmi ani nehadame..

damaxy

angi zovšadial je východisko,no nedaj sa a nezožieraj sa,lebo viem ako ti je zaspavaš a vstávaš s týmto problémom v hlave a to nie je dobre.Smrtou psa sa vyrieši jeden problém a ked ti bude vadit človek,?Len zmenou v svojej hlave dokážeš sa vyrovnat s vecami ktoré prináša život.Toto je cesta ,teraz sa mozno pousmeješ,k psychiatrovi.Nech ta vlastá bezmocnost a hnev tam nedostane.Držím ti palce a viem,že nad tým začneš zdravo rozmýšlat,inej cesty bezpečnej niet.

angi

damaxa:si strasne mila,ze mi chces pomoct,ale mne uz nic nepomoze,len cakat kedy zomrie!jedna sanca tu je.muz mi sam slubil ak ostanem tehotna nikdy ho uz nevezme.ale sa nedari!ja som nim posadnuta a tomu uz nepomoze nik

angi

tish:to teda ma,a ja na neho!to asi chronicke a koniec koncov,preco to mna rozhadzuje ved nie je moj,ked panicke neprekaza ten smrad......

damaxy

Angi preto sa snažím obratit tvoj postoj,lebo si v takej situácii,ktorá najviac škodí tebe a najviac vadí tebe.A to kde si nemá východisko.Takze musíš sa pohnút a tak sa veci rozhýbu.Ja som niečo podobné zažila s človekom nie so zvieratom a moje rady sú vlastná skúsenost,takze ak nezmeníš postoj nič nevyriešiš len si budeš viacej škodit.Jednoducho ten schodík opusti kde stojíš a povedz si som múdra a dobrá a zaslúžim si byt štastná a veselá.I ked to robím proti svojmu terajšiemu presvedčeniu,rozhodla som sa veci začat riešit.A nakoniec zvítazíš a už sa teším ako nam o tom napíšeš.

angi

damaxy.viem,ze snazis najst vychodisko,aby si mi pomohla.ale potom jak ma pourazala? a jeho nemozem ani citit anie je este pohladkat obcas ho povrchne pohladkam "na oko"ale vzapeti si idem umyt ruky co ma mastnu a smradlavu srst.to sa proste neda!ja mam na neho alergiu.aj ked viem,ze on za nic nemoze aj tak davam vinu jemu,lebo keby ho nebolo mam sväty pokoj.a nie este aby mi jeden pes kolkonicil nervy.uz si aj niekedy myslim,ze chora.zvlastne je ostatny psy mi nerobia problem a moju Jesicu milujem.touto temou som sa chcela len opytat,ci je to normalne a ci ste uz o niecom takom poculi.moc vam dakujem,som rada ze vas to zaujalo,lebo taketo nieco by ma nikdy nenapadlo,ze moze jestvovat!