ANKETA--HADKY!!!

čika

chodim zo svojim priatelom viac ako dva roky a nikdy sme sa nehadali a doteraz neviem pochopit ludi naco sa hadaju, ked vsetky problemy sa daju riesit uplne v klude, zivot je kratky tak naco si ho zneprijemnovat hadkami

angi

damaxy:ja nemam s ludmi ziadny problem,rada kecam niekedy az moc.moj problem je pes.Muz ma nechce pochopit.o co ide v zivote!predsa o lasku medzi nami.to je taky problem na neho zabudnut´?ved su aj dolezitejsie veci ako jeden pes!

damaxy

dokažeš angi lenže momentálne tvoj največší nepriatel je hnev a nenávist.tie zastierajú rozum a preto nemáš riešenie.Dovolím si to písat lebo tiež pre hnev a nenávist som nepoužívala zdravý rozum a stále som si opakovala to je tak a to zas tak a ja to neznášam a pod a dookola.az nakoniec prišiel den,ked som na to doplatila a začala som používat zdravý rozum a naučila sa vychádzat s ludmi aj so sebou.A je to lahké,len treba sa pustit do toho.Máš v sebe vela zlosti a nečudujem sa ,len sa zbav nech ti nenarobí škodu.

angi

damaxy:vidis?ja to napriklad nedokazem aj ked som to uz viackrat skusala.ale len na chvilu.ja budem najstastnejsia,ked ho uz v zivote neuvidim!

damaxy

angi ja najprv ludia určite,lenže ja som taká,pomojich životných skúsenostiach,že našla by som riešenie,lebo riešenie ja alebo pes je to najhoršie.ultimáta a podobné nie,život je o dohodách a hladala by som kým som neuspela.

tish

angi, inak ti neviem poradit v tejto fakt blbej a priam neznesitelnej situacii, len to, co damaxy, vyrovnat sa s tym aj ked to je niekedy tazsie ako oddtat si kus nohy. niekedy aspon trosku pomoze postazovat sa, ponadavat ked uz clovek je s nervami v koncoch, aspon sa mu na chvilu ulavi. a tu sa stale najde niekto kto aspon pismenkami a milym slovom povzbudi. prajem ti pevne nervy angi a aby sa to vyriesilo. mozno sa tu najde este niekto kto by mohol mat podobnu skusenost a trebars aj dobre riesenie.

angi

ish:a vies co ma najviac boli,ze ja chcem s muzom vikend stravit sama ale ked on mi vadi tak radsej idem k rodicom a jemu to nevadi.radsej bude travit ten vikend s nim.to nikdy nepochopim.a tuto temu mozes riesit kolko chces koniec nikdy nenajdes.

angi

ish:neviem o aku alergiu ani ma to netrapi.pred muzom nema taky respekt ako predo mnou,donedavna zral len mäso v konzervach auz ani to nesmie no teraz zas len granule miesane vodou 1xdenne a medzitym nejake psacie maskrty.to ze je bordel som mala na mysli,ze v celom dome je smrad.ale aspon si pochopila co som chcela damaxy vysvetlit tu podstatu.aj ked sa mi snazila pomoct:PES alebo CLOVEK!diky.