zvýšná teplota(chrípka alebo HIV+)

Príspevok v téme: zvýšná teplota(chrípka alebo HIV+)
anonym

Ahojte ľudia, moj priateľ sa asi pred tromi týždňami nešťastnou náhodou pichol do prsta ihlou čo bola v koši na wc-ku na benzínke....odvtedy má zvýšenú teplotu...môže to byť chrípka alebo sa mohlo stať že sa mohol niečim nakaziť???prosim o radu..je z toho zúfalý a chcem mu nejako pomocť....

anonym

ak si tu este zuju , tak prave mi volal priatel ze sa konecne dovolala lekarke, tak krvny obraz je v poriadku, aj sedimentacia, takze uz len pre istotu pojdeme na tie testy HIV , a dufam ze tiez budu negativne:), len potom nevies z coho mozu byt tak dlhodobo teploty ak mu ziaden zapal v krvi nezistili???

zuju

ale fakt zbytocne sa trapite dokial nebudete mat problem na stole, nechcempovedat ze problem nie je, ale stale neviete aky. A namyslanie a cakanie najhorsieho cloveka musi zakramentsky ubijat

anonym

ja sa bojim tiez ale verim ze bude zdravy, preto sa ho snazim podrzat, ale niekedy uz fakt nemam sil, a tiez stracam nadej, keby sa nepichol tou ihlou tak sa nebojim, ale stale myslim na to ze co ak predsa...

zuju

chapem ze cakanie na diagnozu je najtazsia vec a clovek si predstavuje vsetko mozne, ale dokial nebudu vysledky, nic nevyriesite

anonym

tak jemu v podstate nic nieje, len ma stale 37.5(3 tzyden),nic ho neboli, tak aj ja sa ho snazim utesit ze to neje HIV, lebo co som pozerala na ostatnych strankach tak priznaky ake su tam uvedene nema..dnes uz bol aj na krvny odber , tak uz cakame za vysledkami...len tolko ze ja uz nevladzem utesovat, lebo ja 100x poviem, ze bude zdravy a on 100x ze zomrie...:(

zuju

nevsimaj si tu niektorych, ale na to vysetrenie nech urcite ide, mozno to nie je HIV len nejaka infekcia, ozaj ako sa citi?