KRVACANIE PARTNERKY PRI POHLANOM STYKU

Príspevok v téme: KRVACANIE PARTNERKY PRI POHLANOM STYKU
OBUL

dobry den .
chcel by som sa opytat ako je mozne ze pri pohlavnom styku bolo vsetko v poriadku a po 15 minutach ked sme isli zmenit polohu tak sa pozrem na postel a na plachte dva cerwene flaky welkosti 0,5 cm a isla si rychlo utret pipinku a harmasan to tiez zasralo .. proste pri sulozi s partnerky vychadzala krv a kramy nema a nechapeme tomu obaja . kramy mala okolo 20-25.1.2006 a ted nevim co to .... je to choroba ? alebo co to bolo ? nemava ale kramy lebo am daco zvecsene takze sa pytam ci treba aj prerusit sexik .. dakujem ..... OBUL :(

zuzana

Obul moze to by slizniza, ale aj lahke natrhnutie, ale nathnutie by citila... predpoklada, ze kedze ste si to vsimli az pri zmene polohy, tak ju to nebolelo... normalne prestante na cas spolu spat (ako si uz pisal) zatial nie je dovod na paniku... a ak sa vam to pri milovani stane zase, tak nech ide k doktorovi, ale treba doktorovi vysvetlit, ze to nie je tym, ze by si bol pri styku ku nej necitlivy... papa a drzte sa...

mata22

mam presne taky isty isty problem!!!neviem co to je!!o panenstvo som prisla pred mesiacom a pri tom som vobec nekrvacala. je mozne ze to ma spojitost s tym ze sa mi panenska blana pretrhla az teraz?

Dug

obul: ved kliiidek nejaku dobu snad vydrzis... a bude to lepsie pre oboch - ty nebudes mat strach ze jej ublizis, a ona si to urcite tiez lepsie vychutna bez stresu ze moze zacat krvacat.

OBUL

syma ? tak aj tebe sa stava ze sa ti pri styku uvolnuje krv a vyteka pomalim tempom ? hm ? ale ona to predtym nemala a porod tiez nema zasebof ete .

OBUL

sima ale ona porod nemamla ete .. hh ... ete to tak ne ?? aj tebe sa to stalo ??? jej predtym ale vobec .. normalka ?