KRVACANIE PARTNERKY PRI POHLANOM STYKU

Príspevok v téme: KRVACANIE PARTNERKY PRI POHLANOM STYKU
OBUL

dobry den .
chcel by som sa opytat ako je mozne ze pri pohlavnom styku bolo vsetko v poriadku a po 15 minutach ked sme isli zmenit polohu tak sa pozrem na postel a na plachte dva cerwene flaky welkosti 0,5 cm a isla si rychlo utret pipinku a harmasan to tiez zasralo .. proste pri sulozi s partnerky vychadzala krv a kramy nema a nechapeme tomu obaja . kramy mala okolo 20-25.1.2006 a ted nevim co to .... je to choroba ? alebo co to bolo ? nemava ale kramy lebo am daco zvecsene takze sa pytam ci treba aj prerusit sexik .. dakujem ..... OBUL :(

syma

choroba to neni, niektorym zenam sa to stane pri porode, niektore to maju od narodenia, pise sa sice ze je to ranka na krcku maternice, ale to doslova ranka nie je, dostat sa to neda a nebezpecne to neni, ja ju mam 4 roky a je to v pohode, len to treba sledovat nic viac

evik

nuz, "poskodeny" krcok vlastne je choroba a moj sukromny nazor je, ze kym sa to nevysetri, vydrzte. aj tak by ste za takychto podmienok z toho asi vela nemali...

syma

nech ide na gynekologie, ak ma ranku na krcku maternice, tak to moze byt z toho, ale treba to sledovať
zatial strasit nebudem, ale nech tam urcite zajde, drzim pasticky