Odfarbenie ciernej na blond

dominika123456

Ahojte...moje vlasky boki nafarbené na čiernu farbu no jedného dňa som sa rozhodla prefarbiť sa na blond

ivanaaaa82

EFASSOR je stahovac chemickej farby z vlasov, pri riedeni s 3 alebo 6% peroxidom stahuje aj tvoju vlastnu farbu, je to mensie zlo pri prechadzani na blond farbu....

pri odstraneni neziaducej farby /myslim farbene vlasy/ sa miesa s teplou vodou a menej to nici vlasy

mam skusene :-) a nejaky efassor este doma

ivanaaaa82

da sa to aj doma :-) ale necakajte hned zazraky a vobec nepouzivajte 9 a 12% peroxidy, ono to totiz ide aj s 3% :-D by ste sa cudovali... ibaze fakt to dlho trva, len si treba premysliet, ci chcete mat zdravsie blond vlasky aj za cenu toho procesu co potrva aspon pol roka aj viac /u kazdeho to je inak/ alebo hned a zaraz a na hlave slamu.... hlavne nepozerajte tie videa na youtube typu "how to go from black to blonde in 1 day" lebo aj takych som videla XY a im podobnych...
som tiez v procese postupneho odfarbovania a od decembra som dneska taka rysavkasto svetlo hneda , este aspon pol roka a snad budem popolava blond ;-)

3dorotka93

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, čo je vlastne ten efassor a aké máte s ním skúsenosti. Za odpovede ďakujem :).

beacon

efesor mi dali v kadernictve tonovaci sampon zisiel a teraz mam svoje povodne vlasy tmave nie ako pneumatiky.Akmas svetlohnedecpovodne to budes mat lahsie na blond.dlhsie treba nechat na vlasoch alebo peroxid do vlasov.a nezabudaj sa pozerat aj na to aku mas farbu pleti ak si tmavsia a das si blond aby si nevyzerala ako odgarbena ciganka s tmavou pletou.mne odrastli vlasy nefarbila som si rok mam ich povodne tmave a mam v nich zopar sedin ako melir neviem co si dam na buduci rok aby som sediny zafarbila do vlasov.

di28

Pokiaľ chceš dosiahnuť tak veľkú zmenu, chod na to hlavne pomaly :-) ja sama síce poznám, že keď žena chce tak sa ta rada počúva jedným uchom dnu a druhým von. Ja sa pred rokom tiež rozhodla zbaviť čiernej. Nevedela som sa dočkať a po veľmi zlých skúsenostiach s kaderníctvom a sťahovaním farby a nie raz. Divoká puberta. Dala som si najskôr blond farbu od palete. Chyba!!! Farbu to pohne o kúsok a zničí to vlasy. Potom som skúsila z dm Colour B4 extra. Išlo to síce veľmi pomaly ale skutočne to vlasy vôbec nezničí. Je síce pravda, že som použila asi 6 kusov prípravku, a po stiahnutí treba rátať s tým že po čiernej sa objavuje celá paleta farieb, ale nakoniec som dosiahla svoju pôvodnú farbu a farbu už nikdy viac.

S.K.

ja so mala špinavý blond a chcela sem hnedú farbu tak som si kupovala šampóny palette a nakoniec som dospela až skoro k čiernej a už mi to vobec nebledne..nefarbila sem sa už pol roka no a teraz by sem chcela späť špinavý blond. Aká by bola najlepšia cesta ktomu??

Jajusha

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať mám dosť vyrastené vlasy len na koncoch sú ešte čierne chcela by som sa prefarbiť na blond prosím Vás ako sa mám zbaviť čiernej? Vrchnú časť mám úž celú hnedú len tie nešťastne spodky nie a nie dole a strihať sa nedám aj tak už mám dosť krátke vlasy Ďakujem

afjanfsdm

efassor ale neprehanat....minutku par minut stači, ak si nechcete zničiť uplne vlasy...a fakt...lepšie je mať prirodzene vlasy...s tym mate plus u dobrych chlapov...zlatokopky davajte si čo chcete aj tak ste len zlatokopky