Odfarbenie ciernej na blond

ciaobella

no ja som sa farbila stale a stale dookola na cierno...vlasy extremne znicene a chcela som cervene...jediny sposob bol ich zosvetlit a potom na to fuknut cervenu ale dopadlo to hrozne...nielenze teraz vyzeram ako moj pes farebne od bielej cez oranzovu rysavu cervenu a ciernu proste moje vlasy su jak duha otras....a fakt si rozmysli ci chces byt blond potom sa z blond ide tazko spat... a ak sa ti podari aj dostat sa k blond a nebude sa ti to pacit nehod na to tmavu farbu mozes mat potom vlasy zelene z blond na cierno sa ide cez cervenu

danielaaa

urcite to neskusaj doma, ja som mala tmavsie hnede vlasy a v ofine melir, chcela som sa tiez vratit k blon ale trvalo to asi rok, medzitym som si musela dat mikado, pretoze vlasy som mala znicene a to som chodila farbit tak raz za 2-3 mesiace, teraz mam peknu svoju povodnu popolavu farbu a v tom biely melir, vyzera to super vlasy mam uz dlhsie, ale zdrave:) takze ak nechces mat znicene vlasy je to dlhy proces ale stoji za to

zuzu007

Hladala som tu biofarmu ci co, ale na nete som to nenasla! Kde sa to da kupit?Alebo mohli by ste mi poradit pls ake ine produkty existuju na odfarbenie vlasov?!

Monika777777

Ja by som tiez chcela blond ale pekne blond vlasy nie zlte.Nosila som tmavohnede,postupne si kupujem kazdy mesiac bledsiu hnedu farbu a chystam sa kadernicke na husty blond melir.No bojim sa toho,ze mi povie ze bude rysavy.Ja chcem biely blond,ale hned nie cakat pol roka,rok.Alebo aky mate nazor na odfarbovace od Palette?

RiushBejb

ja som to urobila a doteraz to lutujem,,,mala som krasne dlhe cierne vlasy,,rok som mala na hlave sice blond ale suche dolamane seno,,,co mam teraz?? kratucke hnede vlasy pretoze som sa musela ostrihat,,,a to ma odfarbovala kadernicka!,,nerob to,,a chlapci maju radsej brunetky ;)

weronicoll

ahoj no j avam tiez dam par zazitkou z peroxidom ked som zila na svk som si farbila vlasy na hnedo tmavo hnedo prisla som do grecka slnko a vsetkyk vplyvi mi farbu vytiahly a ostala som bledo hneda a dala som si jednu blond farbu zosrandy chytila na koncekoch do biela a hore nic tak na druhi den druhu trochu bledsie trety den farba stvrty den farba a nakoniec som sa rozhodla že top xem mat biele az sive tak som si zasla kupit original farbu aj peroxid do obchodu taku kvalitnu ako maju v kaderkach dala som zato 17 euro peroxid 9% a chytilo mi to tmavsie nez som to mala ja už ma to nahnevalo a teraz mam vysusene vlasy tmavsie a bojim sa co teraz farbu alebo peroxid vlasay vyzivujem maskamy olejmy samponmy ale su slabunke spodky blede ale vrchu tmaveho sa nemozem zbavit preto že si ich zehlym pockam chvilku a natiahnem si 6%peroxid a potom farbu a budem to striedat aby som si vlasy zbitocne nespalovala! my facebook pre nejake foto weraa@azet.sk kludne si ma pridaj

ANTONIO-JACK

CAVKO KOCKY MOJ NAZOR JE ZE SA TO DA I DOMA LEN MUSITE BYT TRPEZLIVE VLASKY SA DAJU ODFARBOVAT AJ TAK ZE SI ZMIESATE MELIR ZO SAMPONOM A MOKRE VLASY NASAMPONUJETE TYM MELIROVACIM SAMPONOM POTOM NECHATE POSOBIT, VLASKY VAM VYTAHA DO SVETLEJ RISAVEJ A NIESU TAK POSKODENE POTOM ICH TREBA PREMASTOVAT ROZNYMI VLASOVIMI OLEJMI A PO 2 AS 3TYZNDOCH TREBA NATAHAT VLASKY NA ALOBAL UROBIT SI MELIR POTOM ZASE VLASKY OSETROVAT OLEJMI A MASKAMI A ZASE PO TYCH2 AZ 3 DYZNOCH HUSTO VYMELLIROVAT VLASKY TO BY US MALO PREKRIT ORANZOVU FARBU POTOM TIEZ POCKAT A POTON NAFARBIT VLASKY S BLON FARBOU PROTI ORANZOVYM ODLESKOM A VLASKY BY MALI BYT KRASNE BLONDAVE SKUSAL SOM TO VIACKRAT . ALE KED SA OBAVATE TAK TO RACEJ NESKUSAJTE DUFAM ZE STE ZO MNA VYSLY HAHAHA PEKNY DEN

horalkaaa

ja som to tiež už skúšala juj ale neodporúčam, od korienkov to bolo do oranžova a potom hotová smršť, tiež som sa snažila o to doma s peroxidom ale dopadlo to tak že som sa potom hanbila ísť ešte aj ku kaderníčke :D

bsks

ahoj ja som si asi rok farbila vlasy na čierno (normalnou farbou) a teraz chcem blond.myslela som si ze ked si kupim 2 peroxidy a odfarbim si ich doma tak zrazu budem blondina ale dopadlo to tak ze som si dala jeden peroxid a vlasy pri korienkoch som mala biele potom nižšie černeve a spodky čierne tak som musela isť ku kadernicke a dopadlo to mega zle tak odporucam neodfarbova doma ale račej dať 20 eur za kadernicku ako si uplne znicit vlasy +bude to ulpne na hovno

Anicqa xx

ja mam svoju vlastnu farbu svetlu hnedu, asi 3 krat som si ich zafarbila ciernym samponom, potom som si dala peroxidom zosvetlit ofinu aby bola blond. Lenze teraz chcem mat blond celu hlavu, tak som si kupila peroxid a odfarbila si ich sama doma, som teraz rysava ale nieje to take strasne, lenze chcem ten blond ale bojim sa ze ked si dam peroxid este raz tak mi odpadnu alebo nieco:(