intimne

MI

Mrdak - ruzovucke? no ja mam okrem toho, ze mi vytrca klitoris aj male pysky, farba je vacsinou taka skoro bordova. Mala som neskutocne komplexy, ale uz je to v poho - priatel by nevymenil za nic na svete :)) jasne, ze ciste, oholene....

jeja

Mozte ma vymazovat kolko chcete, aj tak by ste sa mohli spamatat a nepisat taketo kraviny!!!Ze je to sexy a... Je to naozaj nechutne!!!

lexi

SAMOTQA: ajoj tak vobec to tam nebolo az take hrozne ako som si myslela. bala som sa ze to bude nieco ovela horsie, cysta, myom alebo nedajboze nador. ide o mykozu tak mam tabletky na preliecenie ale inak ok. som velmi rada ze to takto dopadlo a dufam ze sa toho zbavim. xcem ti este raz velmi pekne podakovat a som strasne rada ze sa v tejto rubrike najde aj dobra rada. prajem ti vsetko dobre pa pa

samotqa

Neni zac. Sak ja keby som mala take problemy, thak ani na chvilku nezavaham a hned utekam k doktorke. Sak nevies ake moze mat taky zapal dosledky hrozne. Mna vie rozculit, ked mi 24 rocna zena povie, ze ece nebola na gynde ani nepojde, lebo sa boji. To bolo o mojej kamoske. Kasle na preventivu, lebo sa boji vysetrenia, ktore jej absolutne neublizi. Len aby uz nebolo neskoro ked tam raz bud musiet ist, ci chce ci nechce.

samotqa

LEXI migaj ku gynekologicke!!! pane boze. sama si robit vyplachy vo vani. sak ece neco horsie z toho moze byt. doktorka ti da tabletky. mozno take co su budes tyzden vkladat do posvy. a prejde ti to. a ne vyplachy. joooooj - vyplaxy ti moze doktorka robit.

zuzana

xx moja spoluziacka ked potrebuje oddialit menstruaciu, tak o den dva , tak pred mestruaciu pije stavu z citronu. zevraj funguje. Ja to nemam od skusane.

Rupia

nic si z toho nerob aj ja to tak mam..ja som si tiez myslela,ze to neni v poriadku ale ako vidim tak asi je. tazku hlavu si z toho nerobim... .)