intimne

aaa

babule.. nie je to moc pekne...co uz s tým narobíte...ale ak vás chlap bude milovat a aj ked sa mu to nebude prave najviac pacit, tak tie velké pysky bude milovať ako nic ine na svete! Verte tomu a ak to bude inak tak si to dajte zmensiť...:) a budete hlavne vy spokojne, lebo si budete mysliet, ze on je spokojny :))

aaa

jeeej aspon nie som sama..ty kokos a ja som myslela,ze iba ja som v tomto smere vadna,tiez sa bojim,ze sa to priatelovi nebude pacit....a hambim sa odhalit..

fofo

nie je to až také normálne,totiž veľké a malé pysky majú úlohu zabraňovať prieniku infekcií do vagíny,močového mechúra a chrániť clitoris a jeho vysoko citlivé nervové zakončenia,malé pysky majú byť schované a chránené ohanbím.

hi-hi-hi

no vidíte takže ono to s tými pyskami nebude také jednoduché sú teda malé aj vľké pysky ale sú aj papule,neklesajte na duchu a hlavu hore

Eva22

Mna by take niečo netrapilo.Ako hovori syma ani chlapi nemaju rovnaky penys.A ak ťa niekto naozaj miluje tak mu to nebude vadiť.

ejha

Noooo...ak to nie je normalne, potom nie som normalna ani ja...a ani moja priatelka...ale skor to bude uplne normalne a Ty by si sa s tym nemala trapit, uvolni sa a neber to ako proble, ale ako vyhodu ;-)