Matrace Tempur

anjekt

Ahoj, vrelo odporucam tento matrac! Mam ho uz 2 roky a spanok na nom je uzasny. A urcite sa neda porovnavat s inymi matracmi (napr. materasso), je z ovela kvalitnejsej peny. traba vyskusat na vlastnej kozi..

zolik2001

mam tento matrac aj vankuse......oslovilo ma to ked som s tym pracoval....nieje nicv lelepsie ako si to vyskusat vopred.....odpoorucam...ano stoji to kopec penazi ale taky spanok na inom madraci mat nebudete.

Jaan

Matrac s lenivou penou (napr. Tempur) je pre Vás určite vhodnou voĺbou. Samozrejme, ak to umožní Váš rozpočet :) Tieto matrace si nemôže dovoliť každý, sú najluxusnejšie...

BTW Rozdiel mezi Tempurom a inými (Materaso, Zdravotne-Matrace.sk ,..) je v tom, že Tempur bol prvý výrobca matracov s touto lenivou penou. Je to značka a za tú sa platí. U Materasa, Zdravotne-Matrace.sk,.. sú matrace s rovnakými vlastnosťami cca za tretinové ceny pričom kvalita je porovnateľná.

raduzz

ahoj, mam vankus Tempur a je to.. proste dokonaly vankusik. spal som uz na kadecom, toto je uplne ine spanie, drzi to hlavu ako na oblaciku :)) nech sa clovek polozi hociako. odporucam.

katt13

mam matrac tempur a som s nim velmi spokojny, je citit evidentny rozdiel oproti inym matracom - ako napr. materasso.

david hatal

Matrace tempur su zbitočne predražene. Su z lenivej peny a možete ich najť lacnejšie Mapr od firmi materasso. www.materasso.sk. Na bolave kríže by som doporučil sultan termopur. Polovična cena ako temput ale ten isty material. Mam ho už 3 rok a som spokojny.