Matrace Tempur

Emuska23

Ja som veľmi spokojná s matracmi, ktoré som kúpila v tomto e-shope: - Odkaz odstránený -. Máme matrac z lenivej pamäťovej peny Donau Visco

maruša007

presne tak matrace vegas sú top. My s manželom sme ich kúpili pred rokom a bola to najlepšia kúpa v živote, aj keď manžel by protestoval, že to bolo jeho auto :) neviem si ich vynachváliť

felixmt

ak ta bolia krize - vykasli sa na penove uplne. chod do poriadnych ortopedickych s tastickami. ja som bral par mesiacov dozadu - Odkaz odstránený - - ma to dva stupne tvrdosti (podla toho ako si otocis) a neprelezi sa to ako nejaka pofiderna pena. budem asi zniet ako teleshoping, ale odkedy ho mam naozaj mam s bolestou krizov pokoj

Julia2304

Veľa firiem má zbytočne predražené matrace, na boľavé kríže pomôže hlavne ich liečiť, ak kvalitný matrac tak už s pamäťovou penou, zbytočne dať za matrac 500 eur ale takisto je zbytočné ak má matrac vrstvu pamäťovej peny menej ako 3-4 cm. Už som videla \"super lacné\" matrace z pamäťovej peny ale vrstva 2 cm, takže si kúpite matrac a ten želaný efekt tam aj tak mať nebudete. Ja som googlila viac ako deň a nakoniec som našla dosť lacné, tie nie sú na prvej strane vyhľadávania ale poradilo sa :) Asi dva mesiace mám tento a s ním som spokojná ja aj manžel, ja ho mám na obyčajnej strane on na strane s pamäťovou penou emi.sk Ešte si pozrite na obliečky, super vec je(aj keď spánok to veľmi neovplivní) mať dve, bude to super na údržbu :)

svk127

Material tempur sa neda porovnať so žiadnymm matracom s materassa s lenivou penou.Tempur ma hustotu 85kg/m3 a matrace s materassa najviac 50kg/m3.A navyše aj po desiatich rokoch tempur bude stale taky isty ale z materassa z lenivou penou bude preležaný.Nie je leniva pena ako leniva pena ,rozdiel je hlavne v hustote.Aj napriek takej velkej hustote aku ma tempur je z otvorenej bunkovej štruktury takže je dosť priedušný.

Dodo

Matrace Tempur sa na slovensku predávajú drahsie nez v nemecku odkial pochádzam. Sú dobré ale cena nezodpovedá kvalite.Ja spím na Slovenských matracoch taktiez of firmy Materasso na Matraci Premier Termopur. Matrac je tak ako tempur z lenivej peny a spí sa mi vynikajúco. Stál o tredinu menej takze ak by sa mi s nim nieco stalo mozem si kúpit dalsie dva nové. Spím 3 rok a vsetko je ok

Šoňa

mám matrace od materassa,ktoré som zakúpila na ich predajni matraCentrum,kde mi odborne poradili,vysvetlili ako správne vybrať matrace,odskúšali sme ich a som nadmieru spokojná...
nemenila by som za žiadne iné,pretože je to slovenský výrobok,takže popri ich kvalite aj podporujeme slovenské výrobky no nie?)))
tu je na nich link kto by chcel kúpiť kvalitu

info.matracentrum.sk

Martin N

Dobry den, dakujem Vam za podporu a som rad, ze sa Vam na matracoch TEMPUR spi dobre. Ceny vankusov su od 100 do 160 eur, v pripade zaujmu o dalsie informacie, piste..