Matrace Tempur

Ela 3376

Ahojte, ja na nom spavam asi mesiac. Som tehotna a budim sa cela ubolena. Kazde rano mam uplne strpnute ruky, neviem cim to je ale mozno ma niekto podobnu skusenost. Tempur bol dost drahy, tak som prekvapena....

Barbara222

Moji známy majú matrace Tempur a niesú veľmi spokojní. Ja mám matrac od firmy Emi a nemôžem sa sťažovať. Slovenské, kvalitné mám ich už roky a nedám na nich dopustiť. Cena je tiež v pohode nič prehnané a doručia ich do 3 dní. emi.sk

kvetinka13

ahojte, ja som skusila uz tempur a nemala som dobry spanok, tak som hladala hladala a zaujali ma matrace Benaba a odvtedy spim jak princezna, teraz tu maju dokonca akcie na tieto matrace www.novynabytok.sk

Sona345

Po výbornej skúsenosti s vankúšom tempur som si kúpila aj matrac a som veľmi spokojná. Možem len doporučiť

Nika_nika

Matrace Tempur rozhodne áno. Sú výborné pri bolestiach krčnej chrbtice i pri bolestiach kĺbov. Máme ich my s manželom i moji rodičia a všetci sme s nimi spokojní

Baborka

Ja som si objednala matrac z lenivej peny a som s ním veľmi spokojná. Chvíľu som uvažovala aj o Tempur matraci ale nakoniec som sa rozhodla pre matrac Memory Basic. Objednávala som ho z e-shopu prespanok.sk. Majú veľmi dobrý výber matracov, myslím, že si vyberie každý

Minniemouse

Chceli sme kupovať matrace Tempur ale nakoniec sme sa rozhodli pre gélové matrace. Boli lacnejšie a viac nás zaujali. Neviem, či by Tempur matrace boli ešte lepšie ale s gélovými sme veľmi spokojní a možeme ich len doporučiť. Spí sa na nich úžasne a svaly sa naozaj uvoľnia a my sa tak budíme svieži a bez bolestí

Kristynk_a

Matrace Tempur rozhodne áno. Ja som dlho odolávala, zdali sa mi dosť drahé ale po tom hroznom preležanom matraci, ktorí sme mali doma, s týmito matracmi som sa cítila ako v nebi. Kždý večer sa teším do postele, pretože viem, že si naozaj kvalitne oddýchnem a keď k nám do postele príde náš synček, viem, že ho nič netlačí, nemusí sa stále vrtieť a ako zaľahne, tak spí. Prestal ma bolieť chrbát a ráno sa cítim neporovnateľne lepšie. Takže rozhodne odporúčam

simona123

My máme matrace Tempur už štyri roky a sme s nimi maximálne spokojní. Spí sa nám na nich výborne a hlavne si v noci naozaj oddýchneme. Ak máte bolesti chrbtice, samotný matrac vám ich neodstráni ale ak máte len problém, že si potrebujete v noci uvoľniť svaly a výdatne si oddýchnuť, možem tieto matrace len doporučiť. My sme ich objednali z www.prespanok.sk, doviezli nám ich domov a nemuseli sme sa trápiť po obchodoch.