Frajerova sestra

Príspevok v téme: Frajerova sestra
gugie

Ahojte. Trapi ma frajerova sestra. Je prehnane starostliva.... Minule keď som bola na vikend u nich tak rano vstala, ze nam ide robit ranajky. Ako keby sme si nevedeli urobit sami. Alebo ked frajer potrebuje nieco kupit tak ma predbehne a kupi mu to sama. Casto mu vola kedy pride domov a organizuje. On je samostatny a segra mu nevadi, ale mne to uz obcas ide na nervy. Lebo vsetko mu chce urobit ona a nenechava mi ziaden priestor. Minule bol chory. Nakazal mi nakupit mu nejake veci ale samozrejme ona ma zase predbehla. To co kupi ona je lepsie podla nej. K nicomu ma nepusti. Pritom o svojho frajera sa nestara vobec. Tiez sa mi nepaci,ze jeden den je so mnou velka kamoska a inokedy ako keby jej nieco sadlo na nos. Ked potrebuje ist do mesta tak sa kamarati so mnou ako najlepsia kamoska. Ale zda sa mi, ze na mna niekedy ziarli. Naposledy ked som prisla isla si radsej citat. Neviem nevyznam sa v tom. Mam ju rada, ale nepaci sa mi, ze ma nerespektuje. Ze ma nenecha nic urobit a predbehne ma ako keby sme spolu sutazili:(

gugie

Ahojte, dlho som sa neozvala...viem:) Ale musim vam povedat, ze je to lepsie, aj ked som sa naprv bala, ze to zle dopadne. Frajer sestre trochu dohovoril a teraz je to volnejsie.Jaaj len dufam, ze to tak ostane.

tanicka

To mas este dobre,ja som to mala s frajerovou mamou.. po 3,5 roku som to vzdala a som rada.No aby som sa ja stale so starou natahovala a este on ju aj tak stale uprednostnoval.Ked nechces,aby to tak bolo tak jej to povedz rovno do oci a aj frajerovi

miksinka

ano,gugie,necham...aspon sa snazim.oni dvaja ked maju nejaky problem,tak ona mi vsetko vyrozprava...snazim sa jej pomoct!
Co sa tyka kupovania veci..mam s bratom rovnaky vkus,takze co mu kupim,sa mu paci...ale v zivote by som nekupovala nieco,co by mu mala kupit ona..Urcite by som s nou nesuperila!Je to moj BRAT;NIE PRIATEL!Navzdy ostanem jeho sestrou,to sa nezmeni...

gugie

Asi sa porozpravam najprv s frajerom a poviem mu ze mi to vadi, nech sa potom najprv porozprava on s nou. Hadam nanho da... Alebo sa nahneva na mna.

miksinka

mila gugie,tak to som teraz v takejto istej situacii ako ty!Ale na mieste tej sestry!Zboznujem svojho brata...ale aj svoju svagrinku.Je velmi zlata...niekedy mam chut toho svojho brata zastrelit,ked sa k nej sprava blbo!Aj ked je to moj brat,ale ked viem ze nie je v prave tak ho pekne krasne zdzubem!
Ked si minule isla ona citat,neber to zle,mozno vam len chcela dopriat sukromicko...
k tym ranajkam,moj brat je lenivya aj ked sa mi nechcelo robit im tie ranajky,spravila som to "z lasky" k nej,nie k bratovi!