Frajerova sestra

Príspevok v téme: Frajerova sestra
gugie

Ahojte. Trapi ma frajerova sestra. Je prehnane starostliva.... Minule keď som bola na vikend u nich tak rano vstala, ze nam ide robit ranajky. Ako keby sme si nevedeli urobit sami. Alebo ked frajer potrebuje nieco kupit tak ma predbehne a kupi mu to sama. Casto mu vola kedy pride domov a organizuje. On je samostatny a segra mu nevadi, ale mne to uz obcas ide na nervy. Lebo vsetko mu chce urobit ona a nenechava mi ziaden priestor. Minule bol chory. Nakazal mi nakupit mu nejake veci ale samozrejme ona ma zase predbehla. To co kupi ona je lepsie podla nej. K nicomu ma nepusti. Pritom o svojho frajera sa nestara vobec. Tiez sa mi nepaci,ze jeden den je so mnou velka kamoska a inokedy ako keby jej nieco sadlo na nos. Ked potrebuje ist do mesta tak sa kamarati so mnou ako najlepsia kamoska. Ale zda sa mi, ze na mna niekedy ziarli. Naposledy ked som prisla isla si radsej citat. Neviem nevyznam sa v tom. Mam ju rada, ale nepaci sa mi, ze ma nerespektuje. Ze ma nenecha nic urobit a predbehne ma ako keby sme spolu sutazili:(

marfuška

Asi by som sa tiež pokúsila s nou porozprávat, vysvetlit jej ako sa veci majú.Že brat je dospelý, nepotrebuje až takú opateru od nej a na niektoré veci si už tu Ty.Prajem Ti nech sa to podarí.

puska

no, tak to mas teda dost blbe..neviem si to ani predstavit..ale tak si skus s nou o tom porozpraat, ze ti to prekaza a tak..

gugie

To nie, zamilovana do neho isto nie je:)))) Su pokrvny surodenci. Ona bola ale zvyknuta, ze mu pomahala a tak. Ale je mi luto, ze nechape, ze niektore zakladne veci na mna musi prenechat:(

puska

asi sa boji, ze jej "zoberies" jej milovaneho brata..tak s takym niecim som sa este nestretla..urcite na teba ziarli, ale preco??? zeby bola tajne zamilovana do brat? nie su nevlastný surodenci?