Escherichia coli

Príspevok v téme: Escherichia coli
anjika

Dobrý deň, o baktérii escherichia coli som tu našla na jednej internetovej stranke niekoľko príspevkov. Vo všetkých je napísané, že kvôli tejto baktérii majú ľudia urologické a gynekologické problémy a tiež som čítala, že sa nachádza v tráviacom trakte. Mne ale escherichiu coli zistili v hrdle a nie je to prvy raz. Ako sa mi tam dostala? Okrem toho mam zlateho stafylokoka a chronicky zapal mandli. Som nefajciarka a nikdy som nemala v ustach cigaretu a okrem ryb nejedavam ziadne maso. Nemoze byt pricinou to, ze mi chutia mliecne vyrobky? Mozno musim vymenit mliecne jogurty za sojove. Ked ma lekarka prelieci antibiotikami, take dva az tri tyzdne je to ok, no potom ma znova zacne skriabat v hrdle. A to nosievam okolo krku satku a vyhybam sa studenym napojom. Dnes som zacala na predpis uzivat lokalne antibiotikum Bioparox. To hrdlo ma velmi trapi, lebo bolesti sa opakuju uz niekolko rokov. A imunitu mam vraj podla vysetrenia u alergologicky v poriadku. Ak mi poradite, uz dopredu vam dakujem.

Bratislavcanka Linda

mne pomohli antibiotika v kombnacii s enzymami - pred rokom som dobrala wobenzym a zatial mam pokoj. ale presne - pred menzesom som mavala velke bolesti v podbrusku o stipani nehovoriac.

Kata 232

Dobry den chcem sa spytat či bacil ecoli može dostat aj moje dieta Manžel je po operacii a zistili mu ho v moči Len teraz mam strach či to nedostane aj moj syn alebo aj ja Dakujem

LH

Dobrý deň, aj ja som mala tieto problémy. Nieže opakovane zápaly močových ciest a Ecoli..ale ani po antibiotikách sa nic nezlepsilo. Pomahala mi D manoza...ale stale vo vecsich a castejsich davkach, a potom uz ani to nepomahalo... ani ziadne caje a doplnky vyzivy atd. moja známa v tom case chodila na kurz Moxovania (Moxa, moxovacie tyčinky) vyhladajte si. ide o tycinky s uhlika, ktoré sa nahrejú nad ohnom a potom sa nimi pohybude 1-2 cm od koze, prikladajú sa na miesta akupunkturnych bodov. tycinky si mozete kupit a sami sa liecit..ked si to nastudujete, nieje to nic zlozite... od vtedy sa mi to zacalo zlepsovať, až to uplne ustupilo, ked vsak prestanem na dlhsi cas pouzívat tycinky tak mam pocit ze sa to pomali vracia. dalsim krokom bolo ze som bola na EAV diagnostiku u dr. pertovicsa v KE. je to pristroj ktorý zisti kde je problem a okrem ineho zisti ktore potraviny nám skodia. mne visli extremne zle vsetky mliecne výrobky a ine... nechcem sa tu dopodrobna rozpisovat, vsetko si budete vediet sami vyhladat. ale podstatne je to ze E coli ani ziedne ine bakterie niesu problemom, problem je ze mame nedostatocnu obranischopnost prave vdaka tomu ze jeme jedlo ktore nase telo nevie spracovat a ktore nam skodi lebo vytvara v tele dopadove latky.

anjika

zdravim mne dneska po troch rokoch mucenia zistili Ecoli .kazdy mesiac pred menstruaciou opuchy svrbebie stipanie vaginy stale dokola bola som uz zufala .Zensky doktor mi predpisovatal stale dokola to iste a nikto mi neveda
el pomoct az som doktorke povedala ze mi hovorila ze mi zoberie krv na bacil samozrejme som si to vymyslela .docitala som sa o odbere krvi na pc inak by som doteraz nemala urobene odbery pomahaj si clovek aj doktor ti pomoze mozno.dala mi antibiotyka a potom mam ist na gastro.... na tu hadicku.som zvedava ale som kludnejsia ked konecne viem co mi je a dufam ze vsetko bude v najlepsom poriadku .vsetkym co trpia drzim palce a zo srdca zelam skore uzdravenie.

moncsi09

dobry den, ja mam neustale problem s ecoli, mam ho v moci.stale sa mi to opakuje a lekar mi len predpisuje antibiotika. tento rok som pojedla uz 3 x po 5 tabliet a teraz som si povedala stop. viete mi prosom niekto odporucit lieky na prirodnej baze? momentalne som od lekara na predpis dostala uro vaxom ale po tyzdni pouzitia necitim ziadnu zmenu.budem rada ak niekto odpise kto ma skusenost s liecbou na prirodnej baze

julia1111

Dobry den, ja som bola nakazena E.coli tiez a vyliecili ma atb.Rovamycine,teraz uz nemam ziadne tazkisti.Je mozne ze zeny sa mozu nakazit aj z tanga nohaviciek.Pa