Escherichia coli

Príspevok v téme: Escherichia coli
anjika

Dobrý deň, o baktérii escherichia coli som tu našla na jednej internetovej stranke niekoľko príspevkov. Vo všetkých je napísané, že kvôli tejto baktérii majú ľudia urologické a gynekologické problémy a tiež som čítala, že sa nachádza v tráviacom trakte. Mne ale escherichiu coli zistili v hrdle a nie je to prvy raz. Ako sa mi tam dostala? Okrem toho mam zlateho stafylokoka a chronicky zapal mandli. Som nefajciarka a nikdy som nemala v ustach cigaretu a okrem ryb nejedavam ziadne maso. Nemoze byt pricinou to, ze mi chutia mliecne vyrobky? Mozno musim vymenit mliecne jogurty za sojove. Ked ma lekarka prelieci antibiotikami, take dva az tri tyzdne je to ok, no potom ma znova zacne skriabat v hrdle. A to nosievam okolo krku satku a vyhybam sa studenym napojom. Dnes som zacala na predpis uzivat lokalne antibiotikum Bioparox. To hrdlo ma velmi trapi, lebo bolesti sa opakuju uz niekolko rokov. A imunitu mam vraj podla vysetrenia u alergologicky v poriadku. Ak mi poradite, uz dopredu vam dakujem.

tina

prosím Vás vie mi niekto poradiť ako sa zbaviť E.coli? Opakovane mám zápal moc. ciest, vybrala som dvoje antibiotikáa zdá sa nezabrali a mám pocit ze mi to zacína zase... :(

sissa

Dobry den,chcem Vas poprosit o radu.MOja dcera ma uz 10 rokov cize od narodenia Escherichia Coli a posledne 2 roky sa jej objavuje kazdy mesiac v moči a teraz ma uz aj gynekologicke problemy.Prosim Vas o radu ako by sa to dalo liečit bez antibiotik lebo jej nezaberaju a ma ist na kalibraciu,neviem ci jej to pomoze.Dakujem a dufam,ze sa mi skoro ozvete.Dovidenia

meisterova

Dobrý deň, mala som E.coli a je pravda že sa ich dá zbaviť čiste prírodnými prostriedkami. Antibiotiká som na ne nikdy nebrala, tie narobia hroznú šarapatu. Možno tie E.coli zničia ale zničia aj dobré baktérie.Ak chceš, ozvi sa meisterova@orangemail.sk

usiko

dvojbottka,
Propolis je vylucok vciel, ktorym myslim zapchavaju plasty...alebo co....a ma neskutocne vela ucinkov, aj neprebadanych....kupis ho od hocijakeho vcelara....nekupuj v lekarni, lebo je moc riedeny....kupis, je to take hnede, take kusky a recept na propol. tinkturu najdes na internete vsade....inak, ja to tak beriem uz 4mesiace a neviem co je ani len nadcha...plesen, E coli a podobne, jednosucho ma nechyti ziadna choroba....

andyna

Velmi dobrym pripravkom, ktory moze sluzit ako prevencia u nachylnejsich ludi alebo ako doplnok pri liecbe su brusnicove pripravky, ktore su dostupne v lekarnach.Nieco o brusniciach:
www.milpos.sk

rebell

Prosim o radu.Mam neprijemne palenie v moc.rure.Zisteny mi bol v moci bacil E-coli.Prosim poradte aako sa ho co najskor zbavit.Uzivam CIPHIN250 a URO-VAXOM 1x denne,no vysledok ziadny.To palenie ma obtazuje uz tri roky a neviem si rady,som zufaly.

doluska

Dobry den, viete mi prosim poradit, co uzivat alebo na akeho odbornika sa obratit. Trpim urologickým problémom - streptokoková infekcia + Escherichia coli. Trápia ma aj gynekologické problémy, vlani mi odstraňovali polyp krčka maternice,ktorý sa zase vynovil, navyše mi zistili aj gynekologicku infekciu Streptokokom agalactiae. Čo môže spôsobovať zápal krčka maternice a lekárom spomínanú ranku na krčku maternice?

damaxy

adrianka ja som mala často v jednom období zapaly moc.ciest sposobené e coli.Som chodilana urologiu kazde dva tyzdne.antibiotika mi sposobovali problemy .Ked som bola ako v stave zdravia mi urolog predpisal Uro vaxom na zvysenie imunity.A ja som si k tomu dolozilo dedinský recept a myslim ze ten zabral.Propolis kazde rano nalacno aspon 15 minut pred jedlom robila som to 3 týzdne 2 týzdne pauza a potom opaat tri týzdne a odvtedy neviem co je zaúpal moc.ciest.