Monica Bellucci

lucci

ako chceš cez internet zisťovať kto je aký človek? si obyčajná chudera. Choď radšej čítať knihy o deckých blbostiach a šetri si na kočík, plienky, hrkálky, atď.

marisssa

ja som si cely cas myslela, ze lucci je chlap!:-)) ehm, sorry...
no a k teme: podla mna je Monica uplne taka bezna zena, pre mna nicim vynimocna, ale sto ludi, sto chuti..

slena

Nie som na materskaj, len som si to vymyslela aby som zistila aky si clovek. Si zlomyselna a zla, ked niekto nesuhlasi s tvojim nazorom, najdes jeho slabe miesto a snazis sa ho zranit, len aby si zmiernila vlastne komplexy. A okrem toho tuzim ist na matersku, lebo si myslim ze je to nakrajsie obdobie v zivote zeny a robim preto vsetko aby to bolo co najskor. Teba matka po porode urcite hodila do kontajnera ked sa takto vyjadrujes....

lucci

určite ti nezávidím, že musíš sedieť doma s deckom, preto si aj taká besná. Ja poznám veľa takých ako ty, čo sa celý deň len okolo decka krútia a potom sú agresívne k druhým. Ak chceš niekoho zakopávať, tak sa môžeš realizovať na svojom decku.

slena

lucci povedz mame nech tebe vymeni tu plienku ty posrata primitivka!!! Okrem toho ze si skareda ako noc, ludom zavidis aj nos medzi ocami a viac sa nevyjadruj k mojej rodine lebo ta zakopem!!!!!!

lucci

ak nevieš, tak je to Nórka a neviem, aké dedinčanky máš na mysli. Radšej decku vymeň plienku a daj Lene pokoj.

slena

Davno ma aj objavila nejaka agentura a nie jedna.. Teraz som na materskej, ale ja nemam potrebu o tom s tebou komunikovat, kazdy mame iny vkus a mne sa ona nepaci..