Monica Bellucci

ferra

Lucci ty si riadna krava, co je ubohe na detoch, ved nie nadarmo sa hovori ze deti su nasa buducnost. Ved aj ty si bola dieta a len preto ze si tu, sa mozes realizovat a si ako keby pokracovanim tvojich rodicov! Ty primitivka neuvedomela! A co tu ty take mozes zanechat? Pochybujem ze pracujes na nejakom vyskume proti rakovine, lebo tvoje myslienky smeruju skor k presvedceniu, ze si uboha, zakomplexovana chudera...

snela

Lucci... Ja som hovorila o genetickom kode, mimo toho ze mam vyborne vzdelanie a kus prace za sebou... No ty zanechas len svoj primitivizmus, ktory chvalabohu nie je hmotny, tak rychlo pominie..

samanthika

ano...moja vina...dalo sa cakat, ze sa na tekejto teme zvadia dve baby, lebo jedna bude mat rada lene marlene a druha bude chciet otehotniet...ako som len mohla???

moi

Nuz mne sa nepaci ani Monica, ani Lene. Samanthika, preco si vobec zalozila takuto temu? Vidis, aku hadku si tym sposobila?

samanthika

no uplne mi stacila ta jedna pesnicka co mala taku komercnejsiu...ani nazov uz neviem...take nudne mi to pride...ale toto neriesme. fakt nemam chut sa zaoberat nejakou severskou onou

lucci

samanthika, robíš chybu, že sa nezaujímaš o Leninu hudbu. vypočuj si nejakú jej pesničku, započúvaj sa do jej hlasu

lucci

slena, ja zas nechápem ľudí ako si ty, ktorí si myslia, že jediné, čo po sebe môžu zanechať, sú ich decká. dosť úbohé rozmýšľanie.

snela

No lucci zle si to pochopila, ja som stastna z toho co ma caka, mat deti vnimam ako zivotne poslanie kazdej zeny a je to prirodzene, ked to nenaplnis, zostanes na ocot v dome dochodcov ako opustena starena a nielen to, ale dieta nesie tvoj geneticky kod, to znamena ze tu nieco zanechas, ty mozno len par kosti v zemi. Nestastna som akurat z ludi ako si ty..

ferra

lucci nezabudaj ze raz si aj ty bola male dieta a keby tvoja mama rozmyslala ako ty, davno by si skoncila v kanaly alebo v zachodovej mise, takze si vaz slova. Ty ale nebudes ako ona, lebo ostanes sama az do smrti, bez muza a bez deti...