Kruhy pod ocami-hnede oci

lajou

Dobrý deň, tiež sa pripájam mám hnede kruhy pod očami, ktoré vyzeráju uplne ako monokle a už sa ma aj vela ludí pýatalo či ma niekto nezbil...je to velmi nepríjemne.. viem že to môže byť sposobené aj štítnou žlazou a s nou problem mám a to mi je len 16 tak by som Vás chcela požiadať o radu.. za odpoved vopred dakujem ;)

tana_2

No problem stale pretrvava nijakos som to neriesila.Na preventivke som uz bola.Dokonca som mala aj problem s oblickamy,ale aj to uz je vyriesne.Tak neviem skusim sa este opytat lekarky v nemocnici.Vcera mi odstranovala prasknutu cievku co som mala na cele niecim mi to napichala vysledok by mal byt viditelny tak o 3 tyzden mozno bude treba este jedno sedenie.Tak sa jej musim spytat aj na tie viecka.

*-*Zuzka*-*

Ahojte ,mám 14 a mám problém taký ako vy :) chcela by som vediet či by mi proti kruhom pomohlo aj solárko..pretože ja som svetlá na tváry ,len kruhy tam svietia .. alebo čo vy nato ? :D

Mineux

Ahojte Vsetkym!Velmi Vas chapem,co sa tyka nepeknemu problemu kruhov pod ocami,lebo sama mam ten problem,ale mozem odporucit frakcny laser,ktory mi viditelnost tmavych kruhov potlacil a zaroven mi aj vyhladil pokozku,prve 3 dni po reakcii lasera vyzerate cerveno hnedo a potom postupne sato lepsi a Vaa pokoza sa zacne olupovat tak po 4 dni,akuratam po 6 dni po zakroku a uz mam pokozku skoro uplne celu olupanu a vytvorenu peknu sviezu vzhladnejsiu pokozku,tento laser posobi na take celkove zjednotenie farby pokozky,aj tych tmavych kruhov pod ocami a vyhkladzuje pokozku!Okrem toho by ste mali pouzivat kremy na kruhy,co obsahuju retinol a navsevovat Kozmeticku,ktora Vam pomocou "tupej" ihly vpravuje latky podporujuce vyblednutie kruhov,stoji to 10 euro a mali by ste postupit takych 5 sedeni!Tak Vam drzim palce!S pozdravom Mineux

Rihannnna

Zdravím vás chcela by som sa vás spyýtať ako sa mám zbaviť kruhov pod očami.Buď volaky kreem alebo vitaminy :( dakujem. PS:prosim odpiste budem čakať!

mnamka257

dobry je roll on od Granei-taky zeleny proti kruhom po ocami-obsahuje kofein a ine latky ktore zabranuju kruhom pod ocami je naozaj ucinny a volasa tusim NUTRI SKIN

zizizi

Ahojte tak ja sa pripajam. Tiez mam dedicne krruhy pod ocami, viem ze s tym nic neurobim lebo pri roznych vysetreniach si myslim ze by na to prisli. Tiez vyzeram ako keby som hadam aj cely zivot nespala, mojim problemom je aj to ze su dost vsadene, a preto sa nedaju ani dobre prekryt. Naucila som sa s tym zit :)

aleveru10

Aj ja mám kruhy pod očami. Skúšala som už nejaké mastičky ale nič. Mám ich stále a nemám ich zo spánku. Niekedy mi to vadí pretože to vyzerá skoro už ako monokle... teda mne to tak pripadá...

abb

tana, daj potom vediet ako to dopadlo. ja sa tiez chystam k lekarovi na vysetrenie. teraz nejaku dobu asi mesiac, pijem bylinkove caje a zda sa mi, ze ocne viecka uz nemam take hnede ako predtym, ale neni to nejak extra velka zmena.