Kruhy pod ocami-hnede oci

tana_2

nijako som to neriesila,ale chystam sa ku lekarom obvodna komplet vysetrenie,gynekolog,kozna,zubarka...
my to mame dedincne,ale aj tak to musi byt z niecoho no predkovia

asteri

caku, skus ist k dr. zahorjanovi, ma urologicku ambulanciu na levocskej ulici (ak sa medzicasom neprestahoval inam), robi okrem urologie celostnu medicinu, t.j. diagnostikuje priciny roznych poruch v organizme. plati sa ale za prve vysetrenie cca 500 sk, a potom aj za liecbu. ak zatelefonujes, sestricka ti vysvetli.

caku

Tana,
som chalan ale mam rovnaky problem...mozno to znie divne ale mne to prekaza ze mam take tmave kruhy ... doteraz som to nejako neriesil ale ako pozeram ze to mozu byt rozne choroby tak troska som sa zacal obavat...ak sa ti podari zistit v com je tvoj problem prosim ta daj mi vediet na mail ...rad by som zistil preco to tak je...respektive za akym doktorom by som mal ist , mimochodom do PO chodim na VS cize preto ten doktor

mira

Mohla si prísť na svet so slabšími obličkami, ale dôležité sú stravovacie návyky, ktoré si prevzala od rodiny.
V obličkách ti stagnuje krv. A keď je tmavá farba popri nose zamená to aj ochabnutie sleziny.
Ak zmeníš stravu, problém sa môže napraviť, trvať to bude ale dlhšiu dobu, pretože obličky sú hutný orgán a tvoj problém je dlhodobý.
Je treba konzumovať zásadotvorné zelenina a prečistiť sa obilninami. Vylúčiť všetko čo zahlieňuje.

abb

tana_2 chcem sa spytat ako sa vyriesil tvoj problem, popripade ci si bola u lekara? ja som na tom podobne, tiez mam hnede okolie oci

janík

tmavé zbarvenie,znamená slabosť obličiek,modré kruhy-psychická vyčerpanosť alebo nedostatok spánku,modré kútky očí znamenajú choroby pečene.....

janka

no..je pravda ze tie kruhy mozu suvisiet s oblickami ale ked vravis ze ich mas stale a ze ich mate v rodine tak to s tym nic mat nebude. Ja mam tiez kruhy pod ocami a mam ich odmalicka....najvyraznejsie su pri nose....a neviem to zakryt nicim ..a uz nato ani nemam nervy. Ked sa zle vyspim tak vyzeram ako keby ma niekto pomerne brutalne zbil:D....urcite sa kruhy pod ocami nedaju vybielit ...niesu predsa niak nakreslene alebo namalovane tak ako by sa aj mohli...podla mna to bude skor tym aku mas klenbu okolo oka a takisto aj tym ze pod okom mas tensiu kozu niektorim ludom cez nu aj presvitaju cievky...cize vlastne ti neviem pomoct ale aspon bude vediet ze niesi jediny clovek na svete kt. vyzere aj po 15 hodinovom spanku ako medik pred skuskou;)

tana_2

No dakujem za rady.A co na viecka tie ma trapia viac.Vysetrenia,testy,odbery,sono mi robili pretoze som tehotna-momentalne som v 30tt.

lenaka

Kruhy pod očami súvisia s obličkami. Skús odborníka-nefrológická ambulancia.Treba donieť moč a oni urobia sono obličiek (brucho).