Ako ho spravit ?

asdf

taaak to sme na tom dost podobne :) sme spolu s priatelom uz dlhsie aaale tiez sme spolu ece nemali sex.. aaa tiez nas bavi takto sa spolu "hrat a zabavat" :) je to skvele...

katika88

Asdf ta vidis my sa s partnerom takto skvele bavime v postielke a pritom sme sex spolu este nemali :-) zvlastne ze?
No co ja viem co by som este poradila.Tak tie bradavky to je to najvacsie kuzlo aspon u nas to skvele funguje a potom este pusinky pekne do uska s jazykom samozrejme, to je tiez pekne vzrusujuce ked sa tomu dostatocne venujes.A pritom ho semtam do uska aj uhryznes :-) fantazii sa medze nekladu xixi.

katika88

Velmi vzrusujuce je aj ked partnerovi zaviazes oci :-)

Kristin nevzdavaj sa a chod na to ozaj straaaaaasne opatrne a pomalicky, stoji to naozaj zato.Moj priatel pri tom naozaj salie od vzrusenia.

eviak

kristin priviaz si ho :) len mu satkou ruky zaviaz.. ta "odovzdanost" ich vzrusuje.. potom sa s nim dlho dlho hraj a zvysok uz poznas.. urcite sa spravi :) sexu zdar! :)

karin

Boby vy ste super ako ste sa rozkecali :-) ... no katika88 skusala som to uz ked bol vzruseny a stale ho to steklilo tak sme to nechali tak .