oral

xyz

a ako ste si to vydiskutovali?nebola soknuta ze tu sa obracias s problemom?a citala komentare k nemu?prisposobi sa ona alebo ty?

navrhovatel

jeden dotaz ... ak to tvoj priatel od teba kce a sam sa necini ,tak ho proste prestan oralne uspokojovat... a casom uvidis reakciu...ak nebude spokojny tak mu vyslov podmienku..."co ja tebe,ty potom mne.co ty mne ja potom tebe"...to proste nejde aby to slo len z jednej strany a druhy sa len prizivuje...a inac je to aj dost casty dovod pri rozchodoch aj ked sa o nom z etiky nevravi.no ked xalan necha caju po polroku a viac (ak ho nefajci) tak je tam urcite aj to nejake percento z toho ze sa to chalanovi nedostava...proste si povie ze spravna mnou vyvolena priatelka mi splni kazde prianie (aspon v moznostiach,inac to by mala aj caja cakat ze xalan sa proste spon posnazi splnit jej sen..)...a ak nedostane tak proste si povie...."idem tam kde to dostanem" a podla mna neni chalan co by to nekcel oralne...a tiez holka.(iste ak je zdrava)=)...podla mna to patri proste k sexu...ale ak nepatri tak fajn....no ale ziadny prizivnici.xalan alebo caja...bud si to robia alebo nerobia navzajom...alebo vobec....kto kce mat priatela/lku parazita???

milovnik

uz ani nemusite radit akosi som tu nasiel moju priatelku ako tu pise ze sa jej to akosi hnusi a s casti sa boji ze to pokasle diky