oral

hmm

ozaj lidi a co pisete na toto:moja kamoska tvrdi ze ked si robia chalani oral a nie su homo tak pre nu je to normalne.je to normalne?nehovorili za nu lezbicke sklony?

lioba9

Tazko povedat ako prinutit ,mna priatel nutit sice nemusel ,ale Ja som ho musela :-D .. nechcel mi to spravit .. najhorsie že v podstate nutit nemožes ,ale možes presviedcat ,hovorit o tom ,navrhovat vselijake variacie a možno k tomu dojde.. ked sa ma raz moj milý pýtal co by som chcela.. vravela som ze oral.. pozrel na mna psími ocami .. ja som mu to samozrejme robila ,lebo ma bavil pohlad na jeho nadsenie a raz asi po nejakých 2 týždnoch sa odhodlal.. a bol to naj oral v mojom zivote

úsmev

Mne sa tiež hnusil orál, ale keď som ho vyskúšala tak to nebolo až tak zle. Po niekoľkých dní sa mi to začalo páčiť, môj priateľ bol z toho šoku, ako sa mi to zapáčilo. Cez deň nie sme spolu,ale cez víkend si to všetko poriadne vynahradíme. Môjmu partnerovi spravím orál aj 7 x denne. Jednoducho sa milujeme a milujeme aj sexuálny život. pa

123

ja som este nikomu oral nerobila a velmi sa mi to kedysi hnusilo, ale teraz by som strasne rada videla muza ktoreho milujem (nechodime spolu) vzdychat od rozkose odo mna... a nevahala by som ani minutu, keby sme mali vztah :-)

ernesta

oral je super vec...pretoze robim nieco pre svojho milacika a mna to tiez dokaze vytocit ked vidim ako si to uziva.....MILOVNIK ma dobre rady pocuvajte ho!!!aj mne poradil dobre...dik...

arcifagan

Teda ernesta a milovník, Vy dvaja ste buď mierne ale presne uderení lebo Vaše vzájomné rady aj takému sexy břídilovi ako ja lezú a city. Mal som 24 r. keď ma jedna z mnohých mojich kamošiek urobila a mali ste vidieť ten strach, že mi ho odhryzne! Tá bola v takej extáze, že sa pritom urobila aj sama. No a potom ma naučila 69vinu.
Hej Vy dvaja to je balada!!!! Začnite to praktizovať a vták bude zbytočný, lebo ten veci buď dokončí alebo pobabre.

K-Kacenka

milovník len ty pekne nikoho do ničoho nenúť !!!! Určite ani ty nerád robíš veci , kt. ti niekto nanúti !! Nie každej babe nerobí orál problém :P :P
skús ju pochopiť možnože to pride časom samo :)