ako sa ho to spytat???

Príspevok v téme: ako sa ho to spytat???
simonka789

ahojte, s priatelom sme spolu uz dlhsie no trapi ma jedna vec... kedykolvek naznacim temu minulost /teda to co bolo predomnou/ priatel cukne a zahovori to... nesnazim sa zistit kde jeho byvale byvaju a stat sa ich najlepsou kamaratkou proste ma len zaujima kolko a akych priateliek mal predomnou... aaa nakolko sme ece dost mlady vlastne či predomnou aj s niekym spal... viem ze to pre vztah nie je potrebne vediet no ja som taky velky maly zvedavec aaa dost by mi pomohlo keby ste mi poradili ako sa ho to mam nejak sikovne spytat... dakujem..

zaja

komunikacia nadovsetko,on by to mal pochopit,hoci muzi zeny to je rozdiel.zeny chcu vediet vsetko a mozno aj vsetko porozpravat,ale muz to nechce ani vediet,ani o sebe hovorit.ten moj bol taky,nechcel poznat ani moju minulost,lebo sa citil ohrozeny,ze co ak ten pred nim bol lepsi v niecom.a tiez moc nerozpraval.tahala som to ako z chlpatej deky,aka bola,ako vyzerala...a potom som ziarlila v duchu na nu,a hnevala som sa na seba,ze sa pytam ked mi to potom aj tak nestoji za to.

alia

Katika88.. suhlasim s Tebou co pises.
Zachodka.. ty radsej premyslaj ked pises.
Ja sa rozpravam s priatelom takmer o vsetkom, akych som mala priatelov, ci mi chutili, co by som si priala,co jeho priatelky, zaujimave se. miesta na co nezabudne atd.Sme spolu 2r. a obcas nas este napadne nejaka nezodpovedana otazocka tak sa proste opytame.Az som sa ho raz opytala ci niesme mi skor najlepsi kamarati {zo srandy} ako priatelia.Samozrejme sme partnery ktory sa o vsetkom dokazu rozpravat a obaja si toho naozaj vazime lebo ani ja ba ani on ako vravel sa s nikym takto nemohol porozpravat. Drzim vam palce.

katika88

Zachodka ked tak citam tie tvoje odpovede v roznych temach tak rozmyslam ci si vobec normalna... odporucam navstevu psychiatra a ked sa len tak to bavis na problemoch inych tak to uz je naozaj na zamyslenie

momentalne smutna

katika. ja jej nehovorim, aby mala tajomstva. ale ked jej na to nechce odpovedat, tak nech sa ho to nepyta. ved to je jasne ako facka. asi odpovedat nechce. ale ak pocka, tak jej to bude vzacne, uvidi ze jej jej priatej doveruje a povie sam.

katika88

Ved nikto sa jej nekaze pytat na podrobnosti preboha, ale ja som zato ze dvaja ludia co su spolu tak nemaju mat pred sebou nejake tajomstva potom su z toho len problemy ked sa na mnohe veci pride az neskor a mozno aj nechtiac.

trixi

ak si chces priatela nadalej udrzat tak sa navypytuj na jeho minulost, netreba ti vediet ze ktorou co mal, len by ta to trapilo a ani tebe by nepacilo ze sa vypytuje ze ake to bolo s tvojimi byvalymi

momentalne smutna

simonka, len to prosim nerob. mohol by sa potom nahnevat bud na teba, alebo na seba a uzatvorit sa. musim sa priznat, ja som sa s nim tak pohadala. vytiahla som z neho jeho minule vztahy, vyslo ze to neni take ruzove ako som si myslela a nastval sa aj na seba ze to povedala a ja som sa nastvala na seba ze som sa pytala. potom to dlho bolo divne, lebo ja som sa nepytala a on nehovoril.DAJ MU CAS.

katika88

No mozno neuveris ale ja mam chalana z netu a jeho som sa to spytala skor nez sme vobec sli na rande ;-))) a ty sa co bojis ved to je uz tvoj frajer, ja som isto viac riskovala.Ja teda neviem ale ja nemam problem hovorit s priatelom ocomkolvek.Dobra komunikacia je zaklad.

simonka789

katika88 nooo ale to mam na neho normalne vyrukovat s otazkou ?? nie je to moc hrr??? :) hrooozne moc by ma to zaujimalo, asi si ho trosku pripijem potom mu to lepsie pojde :)