ako sa ho to spytat???

Príspevok v téme: ako sa ho to spytat???
simonka789

ahojte, s priatelom sme spolu uz dlhsie no trapi ma jedna vec... kedykolvek naznacim temu minulost /teda to co bolo predomnou/ priatel cukne a zahovori to... nesnazim sa zistit kde jeho byvale byvaju a stat sa ich najlepsou kamaratkou proste ma len zaujima kolko a akych priateliek mal predomnou... aaa nakolko sme ece dost mlady vlastne či predomnou aj s niekym spal... viem ze to pre vztah nie je potrebne vediet no ja som taky velky maly zvedavec aaa dost by mi pomohlo keby ste mi poradili ako sa ho to mam nejak sikovne spytat... dakujem..

katika88

No ja som s tym problem nemala jednoducho som sa opytala na rovinu a hned na zaciatku, mozno to niekto povazuje za prilisnu opovazlivost ale aspon som vedela na com som.Bolo by blbe keby som sa po case mala dozvedat ze som s nejakym casanovom.Ja som nechcela aby mal moj partner vela zien predomnou a nakoniec som zistila ze nemal ziadnu co ma velmi potesilo :-)

momentalne smutna

nepytaj sa ho. mam priatela (v zmysle kamarat) ktory bol strasne uzavrety a ja som o nom chcela vediet vsetko ale neotvaral sa mi. presiel nejaky cas, nieco sme si prezili a sam od seba o sebe rozprava, citim ze mi doveruje a viem, ze sa mozem pytat. vydrz, vybuduj vztah. :-) drzim palce p.s. len ho nenut odpovedat ked nebude chciet!