Bože,prečo práve ja?

Príspevok v téme: Bože,prečo práve ja?
nikusa

ahojte vsetci dobri ludkovia a dufam ze mi date na tento moj kratucky pribeh svoj nazor.Takze,kde zacat. Chodim z mojim chlapom (26) uz viac ako 3 roky,on ma nadovsetko miluje,place,len co mu nacrtnem,ze mi ublizil jeho spravanim a tak,ja som si uz na jeho povahu zvykla,je strasne fajn,len trosku ziarli a posledneho pol roka sa mi tym jeho spravanim odcudzil,ale ja jemu nie (nemala som sa cim).No a pred 2 mesiacmi som sa na zabave vasnivo bozkavala hodnu dobu z kamaratom,kt.je jeho da sa povedat ze skoro naj,nelutujem to,lebo vzdy sme sa pritahovali,len vzdy sme boli obaja zadani.poplietli sme si hlavy,len on siel do basy pre bitku.dobri chalan,velmi.obaja su dobri.chcela som sa rozist z mojim,ale on mi odpustil ten moj priestupok.sme spolu,aj ked viem,ze na to ten moj stale mysli,ale horsie je,ze ja stale myslim aj na toho druheho a piseme si aspon listy.cas vsetko vylieci?zlozite vsak?co teraz?co myslis,porad...prosim.

etapa

ty nie si nahodou ta euridike,co pisala do "depky..." ze miluje dvoch?moj priatel mal tiez podmienku,lebo jeho sestru napadol na ulici spity alkoholik a chcel ju znasilnit,tak jej pomahal ale ten chlipnik bol agresivny tak sa pobili-a tak dostal tu podmienku,ale potom sa teda vyhybal situaciam,ktore by mu to zhorsili.lutoval,ze to tak dopadlo,ale nikdy predtym ani potom ziadny problem,lebo on sa konfliktom skor vyhyba.teda neviem ako tvoj,ked najskor podmienka a potom basa.ja by som si fakt dala pohov.

jana2

Nikusa,otvor oči!A za čo mal už podmienku?Tiež bol v tom nevinne?
Komplikuješ si život,len o tom nevieš...Jedenkrát sa môže stať,že sa človek dostane do problémov,ani nevie ako,ale dvakrát?Fakt tomu veríš?

nikusa

Ahojte,tak dik za rady. Neviem co idem robit...a inac,on je v base nie preto ze sa on pobil,ale len odtrhaval kamaratov od seba a uslo sa aj jemu,tak ho zaplietli do toho. nebol by v base,lenže bol v podmienke.toho mojho mam rada,velmi,ale aj toho druheho.necham to vyriesit same casom,to bude najlepsie.

kikulka

aj ja si myslím,že ho neľúbiš,keď si bola schopná ho podviesť s jeho kamamošom a ešte k tomu to neľutuješ...tu nie je,čo riešiť

sunnysweetie33

fuuu..ako telenovela..vazne..to,ze si sa bozkavala s inym znamena,ze toho svojho uz nelubis,keby si ho lubila,tak by si to na 100% nespravila!!!podla mna by si ho mala opustit a zacat si s tym druhym,aj ked to bude podla mna tazke,ale uvidis,mozno do polroka bude z toho svadba,pretoze vasnive vztahy maju zelenu..

quixy

Katika, suhlasim s tebou na milion percent...Ale musia existovat aj naivne husicky,aby mali potom o com zenske casopisy pisat..."skutocny pribeh"

jana2

Nikusa,Nikusa,nerobíš dobre.Nemysli na toho druhého..Ak je najlepší kamarát tvojho drahého,tak ako to,že ste sa spolu bozkávali?Vy ste vlastne zradili obaja.Aj ty aj "najlepší kamarát".
Mala by si si nájsť niekoho celkom iného.

katika88

A takto uvazuju mnohe zeny a dievcata ze on je dobry chlapec a potom sa divia co za monstrum sa z neho stalo, nechapu preco ich partner bije ked donedavna bol k nim mily a nezny...tu mate jeden taky pripad, baba vobec nerozmysla nad tym aky je zavazny fakt ze bol v base a ze preco tam bol.