Bože,prečo práve ja?

Príspevok v téme: Bože,prečo práve ja?
nikusa

ahojte vsetci dobri ludkovia a dufam ze mi date na tento moj kratucky pribeh svoj nazor.Takze,kde zacat. Chodim z mojim chlapom (26) uz viac ako 3 roky,on ma nadovsetko miluje,place,len co mu nacrtnem,ze mi ublizil jeho spravanim a tak,ja som si uz na jeho povahu zvykla,je strasne fajn,len trosku ziarli a posledneho pol roka sa mi tym jeho spravanim odcudzil,ale ja jemu nie (nemala som sa cim).No a pred 2 mesiacmi som sa na zabave vasnivo bozkavala hodnu dobu z kamaratom,kt.je jeho da sa povedat ze skoro naj,nelutujem to,lebo vzdy sme sa pritahovali,len vzdy sme boli obaja zadani.poplietli sme si hlavy,len on siel do basy pre bitku.dobri chalan,velmi.obaja su dobri.chcela som sa rozist z mojim,ale on mi odpustil ten moj priestupok.sme spolu,aj ked viem,ze na to ten moj stale mysli,ale horsie je,ze ja stale myslim aj na toho druheho a piseme si aspon listy.cas vsetko vylieci?zlozite vsak?co teraz?co myslis,porad...prosim.

katika88

Teda ja nechcem velmi sudit ale zapliest sa s niekym kto bol v base nie je prave najrozumnejsie mozno si povies a sak co ved nikoho nezabil ani nic ale uz len to ze bol kvoli bitke tam, o niecom svedci, mozes verit takemu cloveku?Teda ja neviem ale som nazoru ze v laske by sa mal pouzivat aj rozum nielen city.Treba si aj troska premysliet s akym clovekom si zacnem...Takze s tamtym si rozhodne nezacinaj a ked toho svojho nechces tak bud radsej sama ale rozhodne sa nezaplietaj s chalanom s takou minulostou, ved sa kludne moze stat ze pocase by mohol byt k tebe nasilny.

Aťa

momentálne máš vzťah...on myslí na to, že si sa zaplietla s iným, a Ty zase myslíš na toho iného... mala by si prehodnotiť, čo ku ktorému čo cítiš a rozhodnúť sa. Mne sa zdá, že terajší vzťah je len snaha zalepiť niečo, čo sa už zalepiť nedá. Ale rozhodnutie je na Tebe.

wena

myslim, ze by si sa mala riadit tym co citis. z toho co si napisala sa mi zda, ze si so svojim len preto, ze ti odpustil to co si vyviedla. ak je to tak, tak to nikam nevedie. pocuvaj co ti hovoriu srdiecko a podla toho sa rozhodni.