Prerušovaná súlož-sex

Príspevok v téme: Prerušovaná súlož-sex
clara

Ahojte všetci. Potrebujem poradiť. S priateľom pri sexe praktikujeme 2 roky prerušovanú súlož bez kondómu. Bojím sa, že potom budem mať problém s otehotnením, pretože by som chcela bábätko. Viete mi poradiť, na koľko % je prerušovaná súlož úspešna, používate aj vy túto metódu. Otehotneli ste touto metódou? Ďakujem

bobo1

Zažil som aj prerušovanú súlož netreba sa ničoho obávať, ale prichádzate obaja o to najkrajšie. To ako keby v nepravý čas pri suloži ti niekto klepne po zadku.A dalšie stale si myslíš aby som neotehotnela neviem čo psychologovia nezostane jej niečo zafixované v pameti co by neskôr mohlo robiť problém?

**

my tiež praktizuje prerušovanú súlož a ešte som vôbec neotehotnela, myslím, že vplyv na bábo to rozhodne nemá na rozdiel od hormonálnej antikoncepcie čo môže spôsobiť neskôr problém s otehotnením, toto nie:)

neznáma

Mám 45 rokov, 2 deti, mladšie má 21 rokov a inú ako prerušovanú súlož za celý život nepoznám.V otehotnení to absolutne nevadí,pokial samozrejme nie sú iné problémy.No a neviem či ja mám tak spolahlivého manžela, ale k žiadnemu "úrazu" za ten čas nedošlo.

otto

cital som,ze sa moze aj penis zalomit v partnerke.bojim sa toho,u nas sa to stalo jednemu a museli volat lekar.pomoc a obidvoch ich takych spojenych odvazali na nosidlach do nemocnice.no hanbil by som sa,tak to nechcem zazit.kedy sa to stane a co proti tomu robit?

slnecnica

ahoj. Preco by si nemohla otehotniet ked praktizujes prerusovanu suloz? co je to za nezmysel. Ja tiez praktizujem prerusovanu suloz bez kondomu, deti zatiel nechcem ale ked sa stane tak nevadi. Pri prerusovanej sulozi je vsetko rovnake ako pri normalnom milovani len s tym rozdielom ze muz sa nevystrieka do posvy partnerky ale mimo-von napr.na prsia. Tak vela stasia mila Clara.

lenda

Segra s muzom to pouzivaju, lebo este nechcu deticky a este sa ziadne bejby nepodarilo...aj ked clovek nikdy nevie..Ja by som tomu moc neverila. Ale neviem, nepocula som este ze by to malo nejaky vplyv, ze by si neskor nemohla otehotniet.....