Prerušovaná súlož-sex

Príspevok v téme: Prerušovaná súlož-sex
clara

Ahojte všetci. Potrebujem poradiť. S priateľom pri sexe praktikujeme 2 roky prerušovanú súlož bez kondómu. Bojím sa, že potom budem mať problém s otehotnením, pretože by som chcela bábätko. Viete mi poradiť, na koľko % je prerušovaná súlož úspešna, používate aj vy túto metódu. Otehotneli ste touto metódou? Ďakujem

katyy

Ahojte chcela by som sa opytat uz 6mesuacov neberiem hak.. menzes mi meska aj tyzden odkedy neberiem hak mi meskaju stale. Neviem si ani vypocitat kedy mam plodne dni..tento mesiac sme maly prerusovany sex vzdy sa urobil namna daval si pozor pocas styku si ho niekolko krat utrel. Je mozne ze by som mohla otehotniet?

jajajo

Martinka, my sme zase tak s manzelkou prisli k dietatu z tych kvapiek lasky po 5 rokoch prerusovanej suloze. Dufam, ze nebudete mat opacny problem, ked budete chciet mat dieta...

Martina210

All
my s priatelom praktizujeme sex bez nicoho, ziadne tabletky, kondomy.On pocka kym sa ja spravim, a potom je na rade on.S gumou len sem tam ked troska zmeny.Nerozpravajte nezmysli ze otehotnie sa aj z ,, kvapok lasky,, nam to takto drzi 7 rokov :-) ;-) ;-)

Jurika

a čo tak kvapky lásky? ved aj tie obsahujú spermie a nejedna baba tak otehotnela.. ja by som sa na to nespoliehala..

gossip

Netreba sa spoliehat na tento typ, presne koli takymto komentarom som neraz plakala a doma stresovala ze co ked som tehotna!!!! Priatel si pritom dal pozor a chudaka som do nho dzubala a do kkamaratov tiez.. Vyhladavala som taketo fora ci mozem otehotniet ak sa do mna nespravi.. Az som dostala menstruaciu a tyzden som plakala a stresovala koli komentarom poniektorim.. Urcite to nieje bezpecne a urcite si predpis antikoncepiu ak nechces otehotniet a pouzivajte kondom... Uz by som viac krat neriskovala no dost dlho sme spolu spavali bez kondomu tak ze vytiahol a tak sa vystriekal a nikdy sa nic nestalo. Neskusajte to radsej chodte na istotu za tie stresy vam to nestoji.. Ale neverim ze niektore takto otehotneli, iba ak by priatelovi nieco uslo.. Takze nestresujte lebo tiez uz som sa Bala mala som zlty vytok a hned vsetky ze uu tehotna.. Hahaha

araz

chcem sa spýtať pri prerušovanej súloži,ked sa muž vystrieka pokračujete ešte dalej,alebo je súlož u Vás ukončená?

celtis

Môžeš otehotnieť aj pri prerušovanej súloži, ak sa najmä opakuje pohlavný styk viac krát za sebou, určite to ale nemá vplyv pre budúce počatie :-)