zápcha u bábätka

mirecka.

tak co sa tyka stolice tak mne lekarka vravela ze cisto kojene dieta nemusi kakat 12 dni!!!ale to len tak na okraj chcem sa tu s dakou mamickou poradit ako prejst z kojenia na sunar vcera som malu prvy krat dokrmila vypila mi 100 podotykam ze pred viac ako pol hodinou vypila flasu caju a nic v pohode bolo 5 hodin a o pol 8 po kupani som ju nakojila ze pojde spat ale po asi 15 minutach tak zvracala ze som ju kupala este raz dnes idem do poradne mam to lekarke povedat alebo mma zatajit ze som ju dokrmila co mi ona sama povie

solunuska

maminky ja som mala tiez problemy s bruskom mojho krasnuckeho drobceka. nesutale sa mu menila stolica. raz sme mali hnacky, inokedy nas zapekalo,no zle zle zle. Nastastie sa nam uz vsetko upravilo vdaka pokracovacej vyzive ktora obsahovala probiotika. Nie nadarmo sa vsade spominaju. Nam naozaj pomohli, konkretne som davala Bebu H.A. POstupne sa drobcovi uplne upravila cerevna mikroflora. drzim placeky

dejo

ahoj aj moj maly ma zapchy a lekarka mi poradila e v lekarni predavaju rektacnu trubicku aby som si ju kupila a uzsiim koncom najprv na olejcekovala a potom 2 cm strcila do zadocku.a tam snou tocila,hore,dole,a do stran,a potom sa krasne pokakal

usnicka

ajja, to je ok, ja len tolko som chcela, ze aj ked sa pytam o radu, aj tak radsej skonzultujem aj s nasou dr. Ja jej verim, je to odbornik, moja sestra mala pred par rokmi leukemiu a ona jej na to prisla hned, uplne v zaciatkoch, a vdaka tomu ju aj vyliecili, zatial co ine deti behali pol roka po inych oddeleniach a potom bolo niekedy uz neskoro...

ajja

Ja som reagovala na zakladatela tejto temy snickom anonymny, ktory sa pyta na 2mesacne babo. Vlastne uz ma babo 3 mesiace. Ale aj tak by som sa u takehoto drobceka nespoliehala na rady typu doplnit vlakninu, aj druh vlakniny by mal skonzultovat pediater. Len to som tym myslela

usnicka

ajja, neviem, komu patril prispevok, ak nahodou mne, moje babanko ma 4 mesiace. Samozrejme, ze vsetko, co mi kto aj poradi, tak konzultujem s nasou dr. To by som si nedovolila sama experimentovat. Situaciu riesim aj s nou, ale zaujima ma aj nazor a napady inych, mozno cosi pomoze. Malinky ma cajik rad, podla mojho nazoru vypije dostatocne mnozstvo tekutin za den. Pekny den.

ajja

Kedze ide o 2mesacne babo tak neni velmi zodpovedne radit rozne pridavky typu vlaknina, kasicky, atd. To treba prekonzultovat s pediatrickou pripadne s viacerymi. Ak je zapcha silna, porad sa u homeopata. Dnes mnohi pediatri su aj homeopati. Prijima babo denne dost tekutin vo forme cajiku a mliecka?