Škola-spolužiaci-problém pls poraďte ...

Príspevok v téme: Škola-spolužiaci-problém pls poraďte ...
_wrrrr

No takže ja by som mala taký problém .... V škole-v triede sa ku mne a mojej kamarátke správajú strašne zle ... ja a ona = veľké protiklady,a predsa si rozumieme ..Ju každý odhováral aby sa so mnou kamarátila,a to ani neviem prečo ..URČITE som nikdy nebola outsider,pretože vždy som v triede robila zábavu,mala som veľa kamarátov,aj mám,ale nie z triedy ... My dve spolu sedíme,a spolužiaci vykrikujú,že prišli trávičkárky ( v živote som len ani naživo nevidela Marihuannu) na hodinách etiky žalúju že chlastáme,fajčíme,chodíme pozaškolu( to s pozaškolou je zase velikánska lož,pretože ani jedna z nás nebola pozaškolu) ... Vlastne v triede je pár ľudí,ktorí sú oveľa horší ako my, sú vonku do rána,po diskotékach,ožierajú sa,a my nič také že vonku nemozeme byt ...u mna limit do siedmej ;) ... Síce to s fajčením je pravda,občas si dáme,ale nie sme na tom závislé ... Pár ludí z triedy to propaguje viac a niektorí (cca 4) už aj skusali trávu ... Nie som nejaká že by som sa nevedela obránit,vedela by som ich zničiť .;) ... jednej som to už urobila ale viac nechcem ... čiže fakt neviem akoby som to mala riešiť? nevšímať si to ? s triednou určite nie pretože tá ma taktiež neznáša,pretože jej trepú o mne hlúúposti .... Je ťažké v takej škole byť .inak som deviatačka,ale som na osemročnom gymnáziu ... No tak v skratke som to opísala ... :) ..

_wrrrr

moniqa87
seriozni učiteľiaaaaaa ? to ÁÁÁÁÁNO,Ver :D ..Jeden pedofil,potom jedna čo v chemickom laboratoriu chľastá,jedna čo zavádza mladých študentov mužského pohlavia a núti ich ehm ... taktiež pedofilka .. ďalší chlastajú o 106 na lyziarskych atd :) proste,to hej , s učiteľmi je to tažko,neuveria MNE ale uveria tym hlupákom ;)

MiracleOfTrue

pokial si podla spoluziakov nebola uz aspon 5krat tehotna
pokial si nemyslia ze chrapes z mafianmi alebo dokonca s profesormi je to ok :)
veeer

moniqa87

ak to nezvladas, nemate na skole nejakeho skolskeho psychologa ci vychovneho poradcu?
nemas nejakeho oblubenejsieho ucitela, ktoremu by si sa zdoverila s tymto problemom, myslim, ze s tymto by si sa mala obratit na niekoho v tvojom skolskom prostredi... ucitelia by ta nemali odsudzovat a uz vobec nie odmietat ak za nimi prides s prosbou o pomoc... ak chodis na gymnazium, tak sa tam musia nachadzat aj zodpovedni a seriozni ucitelia na ktorych sa dieta obratit moze...
ja sama som buduca ucitelka, a urcite by som neodmietla pomoct dietatu, keby za mnou pride s takymto problemom...

simaa26

ignoruj ich alebo vysmej proste rob im to co oni robia tebe ..... ja viem ze to nieje najlepsie riesenie(to vobec asi nieje riesenie)ale mna potom nic ine nenapada

fddfdfdfd

takich pisakov mam aj ja vtriede a tiez som ten najhorsi ten buzik pisak debil kreten aj ked som nikomu nidky v triede neublizil alebo nieco podobne ale vidis !!! nic si z toho nerob ja ich ignorujemd:D:D:d

MiracleOfTrue

ahoj kasli na to svine natomto svete zili aj budu zit:)
nech si trepu co trepu ty vies ze to nie je pravda a co si myslai oni je ich problem:)

lilly

no vidis..ako hovorim...zakomplexovany chudak...fakt si z toho nic nerob..a ta tvoja kamoska...no musis jej to takto vysvetlit...smejte sa z nich a hotovo

_wrrrr

Lilly
ja na to povahu mam ;) ako veľký salámista,si z nich nič nerobím,a už asi aj viem ktorý spolužiak ;) taký malý metrový spolužiak dlhovlasý strašne primitívny , asi nevedel iným zaujať ... Viac ako mne to prekáža kamoške ...ja to rozdýchavam ;) ....

lilly

Ahoj, tak na také niečo treba mať povahu, resp. silný žalúdok zniesť také odcudzovanie a faloš..ale poviem ti jedno..ignoruj ich a oni časom pochopia, že to nie je také ako sa zdá..a možno je problém niekde inde...možno s tým začal nejaký tvoj spolužiak, ktorý mal komplexy a nevedel ako z toho von..tak si na niekoho sadol a začal búriť proti tebe aj ostatných, len aby sa zviditeľnil alebo sa robí dôležitým..viem, že sa niečo také musí ťažko znášať, ale ty ich len ignoruj, usmievaj sa na nich, oni pochopia ze si z nich koniec koncov robiš pi.. ty, zmenia taktiku uvidiš..ešte za tebou nakoniec prídu oni..len nesmieš na tie ich hlúposti reagovať..a ak mmôžeš, ukáž im že aj ty dokážeš to čo oni...ale v tú pravú chvílu