naturella, ria, always

jaja

always always .....ale co mam robit ked ich jednoducho neznesiem???...zavadzaju mi a mam ttaky neprijemny pocit a este ajj svrbenie...mozno to povazujete za hlupe ale je to tak! pouzivam ten vlozky s jemnym povrchom ako Ria...su skvele za dobru cenu a ked always tak jedine sensitive a tie nemaju v kazdom obchode...a tu sa spomynala aj Bella Perfecta...tie vlozky maju vraj len 2mm...alwaysky su este tensie???ja som alwaysky mala raz a capila som ich do kosa ako fraisee naturelly=)...ja akoze nechcem nikomu brat jehoo nazor a tvrdit mu ze alwaysky su zle urcite to tak nieje ked ich ma rado tolko vela zien ale to je moj nazor...=)moje telo ich odmieta ....takze ja asi ostanem pri Riach ale vyskusam BElly...=)

grazy

Tensie ako Always asi neexistuju, vyrobca ma na to patent...A povrch je vzdy suchy. Pouzivam od nich tri rozne velkosti - oranzove na noc, zelene (dlhe) a zlte (male), vsetky s kridelkami a takisto aj supertenke jednotlivo balene intimky. Ine vlozky som uz roky nepouzila, ani nechcem.

irita

no ano mne to spôsobilo veľké problémy,ale nie u každého to tak je,ale ked sa opytaš gynkologa na tieto parfemovane vložky a pod.kraviny,tak ti určite povie že to nieje dobre.Radšej obyčajné vložky.

leerka

ked uz si dam nahodou vlozku, tak len naturela, su mi najpohodlnejsie a najlepsie mi vonaju a intimky jedine carefree, ziadne ine.....

jaja

ozaj a tie belly maju umelohmotnu mriezku?? alebo su take jemne prirodne , ja uplne suhlasim s babulak ja osm na tom rovnako

jaja

tie vlozky bella perfecta nepoznam nemala som ich este su ULTRA??? viem ze na ne chodili reklamy a aky je rozdiel medzi zelenou a ostatnymi???....vo velkosti??