naturella, ria, always

sara

ja najčastejšie používam balla perfecta green alebo naturella.Alwaysky tiež velmi nemusím a tiež mi pripadajú umelo.
Jaja a tie belly sú ultara,dajú sa kúpit v 101 drogerií.

wwwwww

jaja, hej. Povrch je taky hebucky, ako bavlna, je tam toho ale malo, je to velmi tenucke, ale vypiju kazdu kvapku. Najnovsie aj kridelka su take bavlnene. Akurat zistujem, ze v kazdom state predavaju tie alwaysky trochu ine. Tie akoby s bavlnenym povrchom na Slovensku asi nedostat, tu zase nedostat tie Sensitive, ale dostat specialne pre tinedzerky a najnovsie su Always infinity, z tych som si objednala vzorku, ktovie, co to je zase za novinku:)

tralala

Ria vlozky aj intimnky :) lebo ich vyraba hartmann, co je podla mna synonymom kvality a nezavadnosti spomedzi tych znaciek.

wwwwwww

jaja, no predsa always, su tak tenke, ze ked nedas pozor pri ich nalepovani na nohavicky, zroluju sa ti a mozes to vyhodit:) Manzel ma minule chytil cez nohavicky, mala som intimku, nic si nevsimol, ani najmensia vybuleninka, je to jednoliaty povrch s nohavickami... Nie som distributorka, ale s nejakou hrubou Riou alebo Naturellou (napustena harmancekom, ktory vysusuje, nasi kupovali toaletak napusteny harmancekom a nic moc a na take veci si potrpia:) sa nedaju porovnat...

jaja

tak jasne ze vlozky nemoze vyrabat hocikto...ja som tie tesco vlozky este nemala a ja sa chcem este opytat ake intinky pouzivate...ja mam discreet modre ale niesom s nimi velmi spokojna predtym som mala od Ria ale tie nedrzia poriadne a su nejake hrube a pred tym carefree aaa tie boli celkom ok len 1 problem neudrzia vela=(....inak su dobre

wwwww

Odsudzujete alwaysky. Ja viem, ze preto, ze su drahe (ako kazda z vas nenapadne podotkla, podla mna vsak prave to hra rolu), ale ja si ich doprajem. Mam vsetky vekosti a kupujem ich vo velkych baleniach. Nebudem po svete chodit s hrubou vlozkou, ked o nej ani nemusim vediet. Na tejto veci urcite nesetrim. Tieto vlozky su kanadske. kachnicka, do Ciny by ma nedostali ani za nic. Vsetko vyrobene z Ciny sa do tyzdna pokazi, ani oblecenie uz nie je to, co byvalo, bohuzial tam robosom stacia dva centy na den, tak si tam vela firiem dava vyrabat svoje vyrobky, kvalita je vsak mizerna, ved co davaju do mlieka, zubnych past a hraciek pre deti...

babulak

Ja som si tiez predtym kupovala rozne druhy vloziek, aj tie drahe "znackove", ale nevyhovovali mi. Viem ze si myslite ze tesco vlozky su mozno smejd, ale mne sa velmi osvedcili. A su tenucke, prijemne a podla mna kvalitne. Keby mali iny obal a predavala ich ina firma, mozno by ludia nemali predsudky. Je pravda, ze reklama vela robi. Ale to je s kazdym vyrobkom tak.
Inak, kazdy takyto vyrobok pre obch.retazce s vlastnou znackou vyrabaju kvalitne firmy, len to ma obal toho ktoreho retazca takze to myli...

jaja

moj nazor sa zhoduje s lena251....Ria su fakt naj vlozky....jemny povrch tiez sa v nich necitis nejak mokra alebo tak...proste su to velmi dobre vlozky=)...a samozrejme za rozumnu cenu