Afty v ústach

teta erika

Ahoj andreaa, ja som skusala dat deticka sodu bikarbonu rozmiesanu s trochou vody na kasu a obtierala som im tie miesta, aleobo pomahal praskovy cukor - tiez prikladat na miesto (napr. vatovou tycinkou). Inak ked mali vela tak som dostala od lekarky alebo v lekarni tu fialovu vodicku.

sunnie

mundisal gel je ok
ja keby som si dala tantum verde tak mi brutalne strpne jazyk, hrdlo a idem sa zadusit, tak neviem co by to spravilo u dietata!

jajka001_

mne na afty pomohlo vzdy toto: dala som si na to rozpustit tabletku vitamic c a aj ked to strasne stipalo vydrzat kym to neprestane stipat. na druhy den to zmizne.
aftami myslim tie pluzgieriky v ustach co sa tvoria pri oslabeni imunity na jar a podobne. ked ide o nejaku tazsiu formu tak to nepoznam

nadyn

Najlepsia na afty je jednoznacne ustna voda Santoin s vytazkom z liecivej rastliny Maclea cordata, je dostupna v lekarni, alebo aj v drogeriach. Krasne stahuje a lieci dasna. Osvedcila sa mi perfektne aj po vytrhnuti zubu... ranu rychlo zahoji.

slzicenka

a maly alebo mala ak ma afty,treba sa vyhybat jedeniu cokolady,arasidov,orieskov,citrusových plodov,stiav z citrus.plodov...skus aj bioplus vodicku na vyplach ustnej dutiny a panthenol tabl.na cumlanie

Ivka 1

Ja mam na afty odskusany sprej z aloe s
propolisom a dobra je aj zubna pasta s
vysokym obsahom aloe. Ma hojive ucinky,lieci zapaly v ustnej dutine,pôsobi aktibakterialne. Natieram si s nou aj herpes. Vemi rychlo sa zahoji.